Reprezentanci Peru pobili się z madrycką policją. Pedro Gallese trafił do aresztu [WIDEO]

Reprezentanci Peru pobili się z madrycką policją. Pedro Gallese trafił do aresztu [WIDEO] fot. Relevo.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Relevo.com

Reprezentanci Peru starli się z policją w poniedziałkowy wieczór w Madrycie. Służby uniemożliwiły im wyjście do kibiców. Doprowadziło to do wybuchu bójki i zatrzymania kapitana zespołu - Pedro Gallese'a.

Ekipa z Ameryki Południowej nie rozgrywa w marcowym terminie żadnych spotkań kwalifikacyjnych. W związku z tym skorzystała z okazji i przybyła do Europy, by stoczyć dwa pojedynki towarzyskie. Pierwsze z nich w środku tygodnia zakończyło się porażką 0:2 z Niemcami.

Teraz Peru czeka równie interesujący mecz z rewelacją ostatnich Mistrzostw Świata - Marokiem.

Starcie zaplanowano na wtorek na godzinę 21:30 w Madrycie. Dlatego członkowie obu reprezentacji z wyprzedzeniem pojawili się na Półwyspie Iberyjskim.

Pragnęli wykorzystać to fani „La Blanquirroja”, którzy w dużej liczbie przybyli pod hotel, gdzie została ulokowana peruwiańska kadra.

Piłkarze chcieli wynagrodzić trud kibicom i wyszli do nich, by porobić sobie z nimi zdjęcia czy podpisać kilka autografów.

Nie zostali oni jednak dopuszczeni do nich przez policjantów. Ci w pewnym momencie pomylili nawet kapitana Pedro Gallese'a z kibicem, który przedarł się przez barierki. Z tego powodu pomiędzy reprezentantami a funkcjonariuszami wybuchła bójka.

Doprowadziła ona do zatrzymania doświadczonego bramkarza, który dopiero o piątej nad ranem został wypuszczony na wolność po złożeniu zeznań przez niego oraz dwóch kolegów.

Peruwiańska federacja zaprzeczyła wystąpieniu takich okoliczności, ale Relevo.com przekonuje, że 33-letni zawodnik trafił na komisariat po incydencie pod hotelem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy