Ribéry: Nie wykluczam powrotu do Bundesligi

Ribéry: Nie wykluczam powrotu do Bundesligi fot. ACF Fiorentina
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bild

Franck Ribéry w rozmowie z „Bildem” wypowiedział się na temat swojej przyszłości.

Pomimo tego, że Francuz skończy w tym roku 38 lat, brakuje przesłanek ku temu, aby miał zakończyć przygodę z piłką.

Jego umowa z Fiorentiną wygasa 30 czerwca 2021 roku i na ten moment nie wiadomo, czy zostanie przedłużona. Może okazać się jednak, że Ribéry wróci do Bundesligi. W latach 2007-2019 reprezentował on barwy Bayernu Monachium.

Głos w sprawie postanowił zabrać sam zawodnik w rozmowie z „Bildem”.

- W tej chwili myślę tylko o Fiorentinie i o tym, jak ważny jestem dla zespołu. Nie wykluczam jednak, że po zakończeniu kontraktu wyląduje w Bundeslidze - przyznał.

37-latek odniósł się także do sytuacji Leroya Sané.

- Wierzę w niego, ponieważ to młody zawodnik. Ma nie tylko jakość, ale też ogromny talent. Już zresztą w Manchesterze City zdołał udowodnić, że nie jest przypadkowym zawodnikiem - dodaje.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy