Robert Lewandowski na celowniku giganta, czyli... Zahavi negocjuje nowy kontrakt?!

Robert Lewandowski na celowniku giganta, czyli... Zahavi negocjuje nowy kontrakt?! fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: L'Équipe

Paris Saint-Germain wyraziło zainteresowanie możliwością nawiązania współpracy z Robertem Lewandowskim - przekonuje „L'Équipe”.

Kapitan reprezentacji Polski wyrównał w trakcie wczorajszego pojedynku z Freiburgiem rekord Gerda Müllera z rozgrywek 1971/1972.

Fakt zdobycia 40. bramki w sezonie Bundesligi przez doświadczonego napastnika jest szeroko komentowany nie tylko w niemieckich czy polskich mediach, co postanowili wykorzystać dziennikarze „L'Équipe” do publikacji informacji o zainteresowaniu usługami Roberta Lewandowskiego ze strony Paris Saint-Germain.

W ostatnim czasie mogliśmy przeczytać o sporej liczbie klubów z europejskiego topu takich jak Real Madryt, Chelsea czy Manchester City, które byłyby gotowe nawiązać współpracę z 32-letnim zawodnikiem od początku następnego sezonu.

Ten stan rzeczy został naturalnie wywołany przez Piniego Zahaviego. Agent polskiego piłkarza stara się w ten sposób zwrócić uwagę władz Bayernu Monachium na to, że jego klient jest w dalszym ciągu pożądany przez ich groźnych rywali na arenie międzynarodowej i w związku z tym zasługuje na otrzymanie propozycji podpisania nowego kontraktu na lepszych warunkach finansowych.

Przedstawiciele „Bawarczyków” doskonale zdają sobie z tego faktu sprawę, ale jednocześnie nie śpieszą się z podjęciem jakichkolwiek rozmów z wysłannikami napastnika oraz nie mają w planach rozważenia jakiejkolwiek oferty sprzedaży Lewandowskiego w trakcie nadchodzącego okna transferowego.

Mimo to nazwisko doświadczonego piłkarza pojawia się dalej w różnego typu spekulacjach i w przypadku PSG odnosi się do ewentualnego zastąpienia Kyliana Mbappé, który jest bardzo mocno łączony z przeprowadzką do Realu Madryt.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy