Robert Lewandowski pójdzie w ślady Cristiano Ronaldo i Karima Benzemy? Polak z klarownym stanowiskiem

Robert Lewandowski pójdzie w ślady Cristiano Ronaldo i Karima Benzemy? Polak z klarownym stanowiskiem fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Shay Lugassi

Robert Lewandowski znalazł się na liście zawodników, którzy mogą trafić do Arabii Saudyjskiej. Polak nie jest jednak zainteresowany tego typu ruchem i skupia się na grze dla FC Barcelony - informuje Shay Lugassi.

Robert Lewandowski ma za sobą pierwszy sezon w barwach FC Barcelony. Choć jego zespół odpadł z Ligi Mistrzów już na etapie fazy grupowej, to Polak i tak wydaje się zadowolony z tego, co udało się osiągnąć.

Drużyna prowadzona przez Xaviego zdobyła przede wszystkim mistrzostwo Hiszpanii, a ponadto dorzuciła do swojego dorobku Superpuchar Hiszpanii.

Sam napastnik z kolei został królem strzelców LaLigi.

Z pozoru wydaje się zatem, że 34-latek koncentruje się zatem w pełni na grze dla FC Barcelony. Niemieckie media poinformowały jednak, że Lewandowski jest na liście zawodników, których kuszą lub będą kusić przedstawiciele klubów z Arabii Saudyjskiej.

Czy pomimo obowiązującego do 30 czerwca 2026 roku kontraktu atakujący poszuka zatrudnienia na Bliskim Wschodzie?

Sprawę postanowił zbadać Shay Lugassi i według jego ustaleń na pewno nie skorzysta z potencjalnej propozycji. Dla niego w tym momencie „Blaugrana” jest priorytetem i na tym się skupia.

Była gwiazda Bayernu Monachium kończy ten sezon z 33. trafieniami na koncie. Ponadto dorzucił też osiem asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie już trzeci polski bramkarz Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie już trzeci polski bramkarz Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy