Roczne zawieszenie Nasriego!

Roczne zawieszenie Nasriego!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Marca

Jak podaje „Marca”, Samir Nasri został zawieszony na rok przez UEFA.

Co prawda europejska centrala ma potwierdzić tę informację dopiero w poniedziałek, ale według „Marki” wszystko jest już przesądzone.

UEFA prowadziła dochodzenie w sprawie Nasriego przez wiele miesięcy. Całe zamieszanie dotyczyło terapii, której pod koniec 2016 roku piłkarz poddał się w amerykańskiej klinice Drip Doctors. Francuz, który przebywał wtedy na wypożyczeniu z Manchesteru City w Sevilli, przeszedł dożylną kurację, która miała na celu nawodnienie jego organizmu i utrzymanie go w odpowiedniej dyspozycji do końca sezonu. Niestety dość szybko zarzucono mu przyjęcie niedozwolonych środków (więcej TUTAJ).

Początkowo UEFA postanowiła zawiesić Nasriego na dwa lata, ale sprawa trafiła do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu w Lozannie i wszystko wskazuje na to, że kara została zmniejszona o połowę, co oczywiście i tak bardzo komplikuje życie piłkarzowi.

Przypomnijmy, że Nasri do niedawna był związany z Antalyasporem. Już po rozstaniu z tureckim klubem był on łączony m.in. z Benevento, Zenitem i Las Palmas. „Marca” podkreśla, że z racji zawieszenia zawodnik nie zwiąże się z żadnym z tych klubów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Kucharski przerywa milczenie Kucharski przerywa milczenie Piast Gliwice złożył wniosek o przełożenie meczów [OFICJALNIE] Piast Gliwice złożył wniosek o przełożenie meczów [OFICJALNIE] Tuchel grzmi: Tak zniszczymy piłkarzy! Tuchel grzmi: Tak zniszczymy piłkarzy! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk.  Co z Pucharem Polski?! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk. Co z Pucharem Polski?! Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy