Roma i Inter blisko wymiany zawodników. Spinazzola za Politano

Roma i Inter blisko wymiany zawodników. Spinazzola za Politano
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gianluca Di Marzio

Matteo Politano jest blisko powrotu do Romy - podaje Gianluca Di Marzio.

Rzymski klub szuka zastępcy Nicolò Zaniolo, który zerwał więzadła w prawym kolanie. Di Marzio już wcześniej informował o planie ściągnięcia do stolicy Włoch Politano. Władze „Giallorossich” od razu przeszły do działania i są bardzo blisko zakontraktowania skrzydłowego Interu.

W grę wchodzi wymiana, zgodnie z którą 26-letni Politano przejdzie do Rzymu, a w przeciwnym kierunku - z Romy do Interu - uda się 26-letni Leonardo Spinazzola. Transakcja może zostać sfinalizowana nawet dzisiaj.

Politano zanotował w tym sezonie 15 występów, spędzając na murawie tylko 315 minut. O jego odejściu z Mediolanu spekuluje się od dłuższego czasu. Wcześniej media łączyły go m.in. z Fiorentiną i Milanem. Warto dodać, że atakujący jest wychowankiem Romy, ale nigdy nie zadebiutował w jej pierwszym zespole.

Spinazzola, który może być wykorzystywany na kilku pozycjach, rozegrał w tym sezonie 16 spotkań. Zaliczył trafienie i asystę.

Roma starała się również o Xherdana Shaqiriego, ale Liverpool odrzucił jej ofertę wypożyczenia.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy