Roma i Inter blisko wymiany zawodników. Spinazzola za Politano

Roma i Inter blisko wymiany zawodników. Spinazzola za Politano
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gianluca Di Marzio

Matteo Politano jest blisko powrotu do Romy - podaje Gianluca Di Marzio.

Rzymski klub szuka zastępcy Nicolò Zaniolo, który zerwał więzadła w prawym kolanie. Di Marzio już wcześniej informował o planie ściągnięcia do stolicy Włoch Politano. Władze „Giallorossich” od razu przeszły do działania i są bardzo blisko zakontraktowania skrzydłowego Interu.

W grę wchodzi wymiana, zgodnie z którą 26-letni Politano przejdzie do Rzymu, a w przeciwnym kierunku - z Romy do Interu - uda się 26-letni Leonardo Spinazzola. Transakcja może zostać sfinalizowana nawet dzisiaj.

Politano zanotował w tym sezonie 15 występów, spędzając na murawie tylko 315 minut. O jego odejściu z Mediolanu spekuluje się od dłuższego czasu. Wcześniej media łączyły go m.in. z Fiorentiną i Milanem. Warto dodać, że atakujący jest wychowankiem Romy, ale nigdy nie zadebiutował w jej pierwszym zespole.

Spinazzola, który może być wykorzystywany na kilku pozycjach, rozegrał w tym sezonie 16 spotkań. Zaliczył trafienie i asystę.

Roma starała się również o Xherdana Shaqiriego, ale Liverpool odrzucił jej ofertę wypożyczenia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań: Transfer Radosława Murawskiego latem Lech Poznań: Transfer Radosława Murawskiego latem EURO 2020: Komunikat UEFA w sprawie Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] EURO 2020: Komunikat UEFA w sprawie Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Konrad Wrzesiński z atrakcyjną ofertą od Al-Merreikh Konrad Wrzesiński z atrakcyjną ofertą od Al-Merreikh Wisła Kraków: Tim Hall może trafić do uczestnika Ligi Europy Wisła Kraków: Tim Hall może trafić do uczestnika Ligi Europy Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! OFICJALNIE: Kagawa wraca do gry po kilku miesiącach przerwy OFICJALNIE: Kagawa wraca do gry po kilku miesiącach przerwy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy