Romanczuk może odejść z Jagiellonii. Lista jest dłuższa

Romanczuk może odejść z Jagiellonii. Lista jest dłuższa fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piotr Wołosik I Przegląd Sportowy

Zgodnie z doniesieniami Piotra Wołosika z „Przeglądu Sportowego” latem kilku zawodników może odejść z Jagiellonii Białystok. W tej grupie jest Taras Romanczuk.

Na kolejkę przed końcem fazy zasadniczej Ekstraklasy „Jaga” zajmuje siódme miejsce w tabeli i jest już pewna gry w górnej ósemce. Kilka letnich ruchów może zależeć od tego, na której dokładnie lokacie ostatecznie uplasują się białostoczanie.

Niewykluczone, że z Jagiellonią pożegna się Romanczuk. Kontrakt kapitana zespołu z Podlasia jest ważny do 30 czerwca 2023 roku, ale o jego transferze spekuluje się od pewnego czasu. Kilka miesięcy temu łączyło się go z przenosinami do Turcji. Teraz zainteresowanych nim klubów z Bliskiego Wschodu jest więcej.

Lista zawodników, którzy najprawdopodobniej opuszczą Białystok jest dłuższa. Kontraktu z Jagiellonią nie przedłuży Jakub Wójcicki. Prawy obrońca jest już po słowie z Zagłębiem Lubin i zapewne zasili szeregi „Miedziowych”.

Choć umowa Martina Košťála wygasa dopiero w połowie 2022 roku, jego przygoda z klubem z Podlasia również dobiega końca. Odkąd Słowak trafił do „Jagi” na początku 2019 roku, nie strzelił w jej koszulce ani jednego gola. Zaliczył cztery asysty.

Odejść może też Böðvar Böðvarsson, choć w przypadku Islandczyka nie jest to jeszcze przesądzone.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nagły zwrot akcji w sprawie Kyliana Mbappé?! [Gianluca Di Marzio] Nagły zwrot akcji w sprawie Kyliana Mbappé?! [Gianluca Di Marzio] Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy