Rusza wyścig po Ramiego. Cztery kluby w natarciu

Rusza wyścig po Ramiego. Cztery kluby w natarciu fot. FotoPyK
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: La Dépêche

Adil Rami rozstał się z Olympique Marsylia ze względów dyscyplinarnych, ale na brak zainteresowania nie narzeka.

Przygoda stopera z Marsylią zakończyła się w dość kiepskich okolicznościach. W ostatnim czasie zawodnik miał wiele perypetii w życiu prywatnym, które wpływały niekorzystnie na jego zaangażowanie w spełnianie klubowych obowiązków. Ponadto gracz niejednokrotnie zgłaszał urazy, by później pokazać się na wydarzeniach typu Grand Prix Formuły 1. Czara goryczy przelała się wraz z występem piłkarza w popularnym programie telewizyjnym Fort Boyard.

Zawodnik pojawił się w programie, choć deklarował, że nie może trenować wraz z resztą drużyny. Działacze uznali, że mają dość całej sytuacji i rozpoczęli procedurę rozwiązania kontraktu z defensorem. Teraz jest on wolnym zawodnikiem, a mimo problemów dyscyplinarnych zainteresowanie jego usługami deklarują Tuluza, Nice, Rennes oraz meksykańskie Tigres. 

Według „La Dépêche” przedstawiciele zawodnika działają, by jak najszybciej znaleźć nowego pracodawcę Mistrzowi Świata z 2018 roku. W przypadku Tuluzy, Rami został jej zaoferowany i teraz klub poważnie rozważa jego zakontraktowanie. Kuszące jest szczególnie to, iż doświadczony zawodnik jest gotów obniżyć swoje zarobki, by móc grać na wysokim poziomie.

Pozostałe ekipy jak na razie są nieco w tyle. Ciekawy może okazać się kierunek meksykański, zwłaszcza że furorę w Tigres robi rodak Ramiego, André-Pierre Gignac. Wszystkie kluby obawiają się jednak pozaboiskowych problemów 33-latka, dlatego wolą spokojniej podejść do sprawy. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków: Rafał Boguski po sezonie odejdzie z „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Rafał Boguski po sezonie odejdzie z „Białej Gwiazdy” Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy