Sancho wstępnie porozumiał się z Manchesterem United i czeka na rozwój wypadków

Sancho wstępnie porozumiał się z Manchesterem United i czeka na rozwój wypadków fot. Jadon Sancho I Instagram
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fabrizio Romano (Twitter)

Jadon Sancho nie będzie miał większych problemów z ustaleniem szczegółowych warunków indywidualnego kontraktu z Manchesterem United, który ma obowiązywać do połowy 2025 roku - uważa Fabrizio Romano.

Przedstawiciele „Czerwonych Diabłów” przyspieszyli swoje starania związane z pozyskaniem reprezentanta Anglii, ponieważ Borussia Dortmund zamierza rozważyć ewentualną sprzedaż jednego ze swoich najlepszych zawodników tylko do 10 sierpnia.

Po tym okresie ekipa z Signal iduna Park zamierza sukcesywnie odrzucać każdą propozycję dotyczącą wykupu 20-letniego skrzydłowego.

Niewykluczone, że drużyna z Old Trafford zdoła do wspomnianego dnia osiągnąć pełne porozumienie z niemieckim klubem w kwestii sprowadzenia do siebie Jadona Sancho, ponieważ miała mu zaoferować możliwość zarobienia 120 milionów na odejściu wszechstronnego piłkarza, które miałoby trafić do kasy BVB w trzech ratach.

Fabrizio Romano dodaje, że formalne negocjacje na temat warunków indywidualnej umowy reprezentanta Anglii z Manchesterem United jeszcze nie znajdują się na zaawansowanym etapie, ponieważ 20-latek czeka na ostateczne dojście do porozumienia pomiędzy oboma zespołami.

Wspomniany dziennikarz uważa jednak, że Sancho w przypadku przeprowadzki do Premier League miałby się związać z utytułowanym klubem do połowy 2025 roku.

Utalentowany skrzydłowy trafił do Borussii Dortmund w sierpniu 2017 roku. Od tego czasu rozegrał 99 spotkań dla niemieckiej drużyny, w których zdobył 34 bramki i zaliczył 43 asysty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy