SE: Guilherme, Kucharczyk i Hloušek odejdą z Legii?!

2017-05-16 11:30:39; Aktualizacja: 7 lat temu
SE: Guilherme, Kucharczyk i Hloušek odejdą z Legii?! Fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski Źródło: Super Express

Guilherme, Michał Kucharczyk i Adam Hloušek mogą opuścić Legię po sezonie.

„Super Express” informuje, że latem może dojść do małej rewolucji w Warszawie. Kadrą mistrza Polski mogą opuścić bowiem trzej wspomniani wyżej zawodnicy, którzy obecnie stanowią o sile zespołu ze stolicy.

W sprawie Guilherme od kilku miesięcy toczą się negocjacje w sprawie nowego kontraktu, ale dalej stronom nie udało się osiągnąć porozumienia. Agent Brazylijczyka stawia wygórowane oczekiwania, mając na uwadze, że jego klient nie narzeka na brak zainteresowania. Skrzydłowemu pozostaje aktualnie rok kontraktu, dlatego jego przyszłość stoi pod dużym znakiem zapytania.

Wspomniany dziennik dodaje także, że Łazienkowską 3 opuści najprawdopodobniej Kucharczyk. O Polaka ponownie pytają rosyjskie kluby. O ile zimą zaawansowane rozmowy prowadził Lokomotiw, o tyle teraz głównym faworytem do pozyskania 26-latka jest Dynamo Moskwa. Przeprowadzka będzie dla piłkarza okazją do rozpoczęcia zagranicznej kariery i zarobienia pieniędzy, na jakie w Warszawie nie może liczyć.

Odejść może także Hloušek. Czech prezentuje wiosną bardzo dobrą i równą formę, przez co zwrócił na siebie uwagę zespołów z Niemiec. Lewy obrońca dobrze zna tamtejsze realia, gdyż grał w Bundeslidze jako piłkarz VfB Stuttgart. 

Dariusz Mioduski ma być otwarty na sprzedaż całej trójki, o ile do klubu wpłyną dobre oferty. Dla Mioduskiego priorytetem jest pozostanie Vadisa i to na zatrzymaniu Belga ma skoncentrować swoją uwagę i pieniądze. O milionowej propozycji kontraktu informowaliśmy TUTAJ.

Pewne ma być natomiast to, że Legia nie wykupi wypożyczonych Tomasa Necida i Valeriego Kazaiszwilego.