Sergio Agüero rozpoczął pracę w nowej branży

Sergio Agüero rozpoczął pracę w nowej branży fot. Oleksandr Osipov / Shutterstock.com
Sebastian Janus
Sebastian Janus
Źródło: Sergio Agüero [Twitter]

Sergio Agüero od kilku miesięcy przebywa na piłkarskiej emeryturze. W sobotę poinformował o rozpoczęciu pracy w zupełnie nowej branży. Od teraz będzie odpowiadał za tworzenie treści dla Disney+, Star+ oraz ESPN.

Piłkarska kariera Argentyńczyka została brutalnie przerwana przez problemy zdrowotne. Przeprowadzone w zeszłym roku badania wykazały arytmię serca, co zmusiło go do odwieszenia butów na kołku.

Wówczas Sergio Agüero zajął się rozwijaniem swojego kanału na platformie streamingowej Twitch. Jego transmisje regularnie gromadziły pokaźne grono odbiorców, których fascynowała łatwość w kontakcie z 33-latkiem.

Agüero mierzył się niedawno z propozycją wznowienia piłkarskiej kariery, lecz nie zdecydował się z niej skorzystać. Przy okazji stwierdził, że w przyszłości jego powrót do piłki nie jest wykluczony.

Zanim to jednak nastąpi, Argentyńczyk skupi się na zupełnie innym zajęciu. W sobotę poinformował o nawiązaniu współpracy z Disney+, Star+ oraz ESPN. Od teraz będzie brał udział przy tworzeniu treści dla tych trzech platform.

- Wiecie już, jaki byłem na boisku i z jakim zaangażowaniem podchodziłem do swojej kariery w każdym z klubów, w których grałem, a także w reprezentacji Argentyny. Wszystko to pozwoliło mi się rozwijać i pokazać się takim, jakim jestem. Na tym etapie mojego życia chciałem znaleźć miejsce, w którym będę mógł zastosować tę samą formułę.

- Dołączenie do firmy Disneya doskonale wpisuje się w moje poszukiwania. Myślimy podobnie, a te projekty są dla mnie fascynujące. Będziemy robić wiele rzeczy na różnych platformach, nawet z udziałem mojego zespołu esportowego. Jestem bardzo podekscytowany i gotowy do działania – zapewnia Agüero.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Gabriel Martinelli celem giganta?! Szansa na transfer latem 2023 roku Gabriel Martinelli celem giganta?! Szansa na transfer latem 2023 roku OFICJALNIE: Alberto Gilardino pogodził Nenada Bjelicę i Claudio Ranieriego. Przynajmniej na razie OFICJALNIE: Alberto Gilardino pogodził Nenada Bjelicę i Claudio Ranieriego. Przynajmniej na razie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy