Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea

Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea fot. bestino / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sport Bild

Jules Koundé zbliża się do Chelsea, ale dotąd rozmowy były prowadzone w kierunku wymiany na Kurta Zoumę. Tymczasem Sevilla wpadła na pomysł sprowadzenia Ozana Kabaka - donosi „Sport Bild”.

„Czeladnicy” tego lata służą innym klubom jako dostarczyciel pożądanych odtwórców ról. Tą ścieżką podążyły już İstanbul Başakşehir, Hertha czy Anderlecht, a następny może być zwycięzca Ligi Europy z 2020 roku.

Wszystko wskazuje na to, że niebawem Jules Koundé trafi do Chelsea. To zmusza Sevillę do znalezienia następcy francuskiego obrońcy i zważywszy na ten fakt, „The Blues” wyszli z inicjatywą włączenia do operacji Kurta Zoumy.

Dla „Los Sevillistas” nie jest to jednak jedyna opcja, gdyż jak podawał SPORT1, trwają rozmowy z Jérôme’em Boatengiem, a Hiszpanie są również poważnie zainteresowani Ozanem Kabakiem.

Jak podaje „SportBild”, Monchi wyraża gotowość zapłacenia za reprezentanta Turcji 17 milionów euro, co powinno wystarczyć do sfinalizowania jego zakupu. Teraz wszystko zależy od tego, jaką decyzję finalnie podejmie dyrektor sportowy czwartej siły LaLigi.

21-latek, który znajduje się także na radarach TSG 1899 Hoffenheim i Borussii Mönchengladbach, drugą część poprzedniej kampanii spędził na wypożyczeniu w Liverpoolu. Teraz wrócił do FC Schalke 04, gdzie jednak wszyscy liczą na to, że przyniesie im on spory zarobek.

Kabak jak dotąd w koszulce drużyny z Gelsenkirchen rozegrał 42 spotkania, uprzednio występując w VfB Stuttgart.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafael Leão musi zapłacić Sportingowi 16,5 miliona euro za rozwiązanie umowy Rafael Leão musi zapłacić Sportingowi 16,5 miliona euro za rozwiązanie umowy 75 milionów euro za Dušana Vlahovicia. Hit okna blisko finalizacji! 75 milionów euro za Dušana Vlahovicia. Hit okna blisko finalizacji! FC Barcelona dąży do wymiany z Ajaksem. Złożyła już ofertę FC Barcelona dąży do wymiany z Ajaksem. Złożyła już ofertę Dušan Vlahović: Dla niego wszystko już jasne. Szczegóły nowej umowy Dušan Vlahović: Dla niego wszystko już jasne. Szczegóły nowej umowy Inter Mediolan wyznaczył priorytetowy cel transferowy na końcówkę zimowego okna Inter Mediolan wyznaczył priorytetowy cel transferowy na końcówkę zimowego okna Widzew Łódź przeprowadził drugi zimowy transfer [OFICJALNIE] Widzew Łódź przeprowadził drugi zimowy transfer [OFICJALNIE] Arsenal wierzy w pozyskanie nowego napastnika do końca okna. Spróbuje z dwójką piłkarzy Arsenal wierzy w pozyskanie nowego napastnika do końca okna. Spróbuje z dwójką piłkarzy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy