Skandal w Lidze Europy. Sędzia ucierpiał po wybuchu petardy! [WIDEO]

Skandal w Lidze Europy. Sędzia ucierpiał po wybuchu petardy! [WIDEO] fot. Transfery.info
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info

W końcówce meczu rozgrywanego pomiędzy Universitateą Krajowa, a Budapest Honvéd działy się dantejskie sceny. Zawody przerwano aż na pół godziny, co było wynikiem uszczerbku na zdrowiu, jakiego doznał arbiter główny ogłuszony wybuchem petardy.

Rywalizacji obu ekip, podobnie jak przed tygodniem, towarzyszył zerowy dorobek bramkowy. W związku z tym Arnold Hunter, arbiter główny spotkania, zarządził dogrywkę.

Tuż przed jej końcem doszło do spięcia pomiędzy piłkarzami drużyn odpowiednio z Rumunii i Węgier, a wszystkiemu przyglądał się wspomniany Irlandczyk. Wówczas rozległ się huk, a rozjemca zawodów przykucnął na murawie, gdyż jak się okazało, obok niego wybuchła petarda rzucona z trybun. W efekcie mecz przerwano na około pół godziny, a Huntera z boiska zabrała karetka.

Ostatecznie postanowiono dokończyć zawody, lecz Irlandczyka w roli arbitra głównego zastąpił Jamie Robinson, arbiter techniczny. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne, które lepiej wykonywali zawodnicy ekipy z Krajowej i tym samym awansowali do kolejnej rundy.

Ale na tym może nie być koniec. UEFA wkrótce powinna wydać werdykt. Nie można wykluczyć dyskwalifikacji gospodarzy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Dele Alli zniknął Dele Alli zniknął Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy