Składy na Białoruś - Holandia

Składy na Białoruś - Holandia
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: UEFA

Poznaliśmy składy na niedzielny mecz eliminacji Euro 2020 pomiędzy Białorusią a Holandią.

„Oranje” po rozegraniu pięciu spotkań mają na koncie 12 punktów i do spółki z Niemcami oraz Irlandią Północną przewodzą tabeli grupy C. Ta ostatnia jest już jednak po sześciu meczach. Jeśli chodzi o Białorusinów, do tej pory uzbierali oni cztery „oczka”.

W składzie Holendrów jest kilku bardziej doświadczonych zawodników, ale od pierwszej minuty na murawie zobaczymy również wielu młodszych graczy, w tym Matthijsa de Ligta, Donny’ego van de Beeka, Frenkiego de Jonga, Stevena Bergwijna oraz Donyella Malena. Średnia wieku jedenastki wynosi równo 25 lat.

Pierwszy gwizdek o 18:00.

BIAŁORUŚ: Gutor; Veretilo, Martynowicz, Naumow, Poljakow, Kowaljew, Jablonski, Dragun, Stasewicz, Bakhar, Laptsew.
Ławka: Chichkan, Khatkewycz, Paliciewicz, Sawicki, Ebong, Skawysz, Zołotow, Lisakowycz, Majewski, Szewczenko, Wołkow, Matwiejczuk.

HOLANDIA: Cillessen; Veltman, Van Dijk, De Ligt, Blind, Van de Beek, Frenkie de Jong, Wijnaldum, Bergwijn, Promes, Malen.
Ławka: Vermeer, Bizot, Ake, Babel, Van Aanholt, De Vrij, De Roon, Strootman, Berghuis, Luuk de Jong, Dumfries.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Fred wraca do domu. Brazylijczyk ze specjalnym kontraktem na 120-lecie klubu OFICJALNIE: Fred wraca do domu. Brazylijczyk ze specjalnym kontraktem na 120-lecie klubu 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy