Składy na Udinese - Inter
2020-02-02 18:51:23; Aktualizacja: 5 lat temu
Poznaliśmy składy na niedzielny mecz Serie A, w którym Udinese zmierzy się z Interem.
Kilka godzin temu Juventus wygrał z Fiorentiną 3:0, a to oznacza, że turyńczycy wyprzedzają obecnie „Nerazzurrich” o sześć punktów. Udinese plasuje się na piętnastym miejscu w tabeli.
W Serie A zadebiutują dzisiaj nowe nabytki Interu - Christian Eriksen oraz Victor Moses, którzy zanotowali już występy w Pucharze Włoch. W jedenastce nie brakuje Ashleya Younga.
Ligowy debiut w barwach „Nerazzurrich” zaliczy też 34-letni bramkarz Daniele Padelli. Z przodu obok Romelu Lukaku wystąpi z kolei 17-letni Sebastiano Esposito.Popularne
W ekipie gospodarzy na ławce rezerwowych usiądzie Łukasz Teodorczyk.
Pierwszy gwizdek o 20:45.
UDINESE: Musso; Becao, De Maio, Nuytinck, Stryger-Larsen, Fofana, Mandragora, De Paul, Sema, Okaka, Lasagna
Ławka: Nicolas, Perisan, Troost-Ekong, Jajalo, Walace, Ter-Avest, Nestorovski, Zeegelar, Teodorczyk.
INTER: Padelli; Skriniar, De Vrij, Bastoni, Moses, Vecino, Barella, Eriksen, Young, Esposito, Lukaku.
Ławka: Handanović, F. Stanković, Godin, Sanchez, Ranocchia, Asamoah, Agoume, D'Ambrosio, Biraghi, Brozović, Candreva.








![Miał na stole cztery opcje z Ekstraklasy, wybrał transfer do rewelacji Ligi Konferencji [OFICJALNIE]](img/photos/113907/170x113/irfan-can-egribayat.jpg)

![Jan Bednarek bohaterem FC Porto! „Smoki” coraz bliżej finału [WIDEO]](img/photos/111465/170x113/omorodion-bednarek.jpg)




![Sensacja w Pucharze Hiszpanii! Real Madryt za burtą [WIDEO]](img/photos/86235/170x113/alvaro-arbeloa.jpg)


![Jan Bednarek bohaterem FC Porto! „Smoki” coraz bliżej finału [WIDEO]](img/photos/111465/90x60/omorodion-bednarek.jpg)




![Sensacja w Pucharze Hiszpanii! Real Madryt za burtą [WIDEO]](img/photos/86235/90x60/alvaro-arbeloa.jpg)







