Skończyło się na strachu. Giovani Lo Celso pojedzie na mundial do Kataru

Skończyło się na strachu. Giovani Lo Celso pojedzie na mundial do Kataru fot. Saolab Press / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Gastón Edul [Twitter]

Mistrzostwa Świata 2022 tuż-tuż. Na turnieju nie zabraknie kontuzjowanego w tej chwili Giovaniego Lo Celso - przekazał Gastón Edul.

Kluczowy piłkarz Villarrealu i reprezentacji Argentyny zakończył swój udział w ostatnim spotkaniu z Athletikiem już po 25 minutach. Doznał bowiem urazu, który nie pozwolił mu na kontynuowanie gry.

Chociaż klub do tej pory milczy odnośnie stanu zdrowia środkowego pomocnika lub skrzydłowego, Gastón Edul dotarł do szczegółowych informacji dotyczących zawodnika.

Dziennikarz TyC Sports poinformował, że u Giovaniego Lo Celso zdiagnozowano naderwanie mięśnia pierwszego stopnia w prawej nodze. Co to dokładnie oznacza?

Rekonwalescencja potrwa trzy tygodnie, zatem gracz w najgorszym przypadku będzie gotowy do występu na drugie spotkanie „Albicelestes” podczas mundialu w Katarze.

Jeśli zatem nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, Lo Celso nie zabraknie w drużynie podczas rywalizacji z Polską, którą zaplanowano na 30 listopada.

Przedtem podopieczni Lionela Scaloniego zmierzą się z Arabią Saudyjską (22 listopada) i Meksykiem (26 listopada).

26-latek w sezonie 2022/2023 rozegrał jak dotąd 13 meczów i zanotował asystę. W kadrze narodowej oglądaliśmy go łącznie 41 razy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Legia Warszawa opublikowała komunikat. Odpowiada Szymonowi Jadczakowi [OFICJALNIE] Legia Warszawa opublikowała komunikat. Odpowiada Szymonowi Jadczakowi [OFICJALNIE] Reprezentacja Kataru ma nowego selekcjonera [OFICJALNIE]. Dobrze znane nazwisko Reprezentacja Kataru ma nowego selekcjonera [OFICJALNIE]. Dobrze znane nazwisko

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy