Sokratis jednak nie wróci do Włoch? Bardziej kusi go Hiszpania

Sokratis jednak nie wróci do Włoch? Bardziej kusi go Hiszpania fot. daykung / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Sokratis Papastathopoulos może finalnie nie trafić do Genoi i zdecydować się na kontynuowanie kariery w Betisie - uważa Gianluca Di Marzio.

Wielokrotny reprezentant Grecji otrzymał już jakiś czas temu zgodę ze strony władz Arsenalu na rozpoczęcie poszukiwań nowego pracodawcy, ponieważ nie odgrywa żadnej roli w zespole prowadzonym przez Mikela Artetę.

Doświadczony obrońca chciał początkowo podjąć walkę o uzyskanie zaufania hiszpańskiego szkoleniowca, ale po tym, jak nie został zgłoszony do udziału w rozgrywkach Premier League oraz Ligi Europy uznał, że musi zimą rozejrzeć się za takim zespołem, gdzie będzie mógł wrócić do regularnej gry.

Nie tak dawno wydawało się, że Sokratis Papastathopoulos zrealizuje swój cel w Genoi, która przygotowała dla niego bardzo atrakcyjne warunki indywidualnego kontraktu mającego obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku.

Defensor wyraził poważne zainteresowanie możliwością powrotu do klubu, w którym występował w latach 2008-2010, ale jednocześnie dał sobie czas na przeanalizowanie ewentualnych innych ofert.

Gianluca Di Marzio uważa, że takowa napłynęła do Greka ze strony Betisu i obecnie 32-letni zawodnik ma bardziej skłaniać się ku przeprowadzce do drużyny z Sewilli, gdzie spotkałby Marca Bartrę, czyli swojego bardzo dobrego znajomego za czasów pobytu w Borussii Dortmund.

Genoa nie może zrobić zbyt wiele nowego w zaistniałej sytuacji, ale nie traci jeszcze nadziei na pozyskanie środkowego obrońcy.

Poza nią w dalszym ciągu w grze o względy gracza Arsenalu ma się liczyć jeszcze Fenerbahçe.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020. Robert Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020. Robert Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] EURO 2020. Karol Linetty: Nie możemy się załamać EURO 2020. Karol Linetty: Nie możemy się załamać EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy