Tak się bawi mistrz Niemiec! Lewandowski i spółka na Oktoberfeście [FOTO]

Tak się bawi mistrz Niemiec! Lewandowski i spółka na Oktoberfeście [FOTO] fot. Transfery.info
Filip Brzeziński
Źródło: Bayern Monachium

Bayern Monachium w świetnych nastrojach przystąpił do corocznego Oktoberfest.

Festiwal piwa organizowany w Monachium odbył się zaledwie kilka godzin po zwycięstwie monachijczyków nad Dinamem Zagrzeb (5:0).  ''Gwiazda Południa'' w tym sezonie wygrała wszystkie dotychczasowe spotkania w Bundeslidze, Lidze Mistrzów i Pucharze Niemiec, więc miała co świętować. Powodów do radości nie brakowało też Robertowi Lewandowskiemu, który w ostatnich trzech meczach "Bawarczyków" strzelił dziesięć bramek.

Pep Guardiola i spółka przystąpili do imprezy odziani w tradycyjne stroje. Piłkarze nie omieszkali wrzucać na portale społecznościowe zdjęć z tej okazji.