To wyglądało poważnie. Ważny gracz Legii Warszawa z urazem

To wyglądało poważnie. Ważny gracz Legii Warszawa z urazem fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Legia.Net

Legia Warszawa nie zdołała pokonać na własnym boisku Śląska Wrocław. Z powodu urazu boisko opuścił przedwcześnie Tomáš Pekhart. Gonçalo Feio zabrał głos w sprawie stanu zdrowotnego Czecha.

Drugi mecz Gonçalo Feio na ławce trenerskiej Legii Warszawa nie zachwycił. Stołeczna drużyna w starciu ze Śląskiem Wrocław przeważała, utrzymując się dłużej przy piłce i tworząc sobie więcej sytuacji bramkowych. Żadna z nich nie była jednak dostatecznie dobra, by pokonać Rafała Leszczyńskiego.

Ostatecznie po nie najlepszym, bezbramkowym, widowisku obydwa zespoły podzieliły się punktami. Wynik ten powinien w pierwszej kolejności rozczarować warszawską ekipę, która nadal traci cztery punkty do podium.

- Co wy robicie? Jak wy o mistrza walczycie? - krzyknęli po końcowym gwizdku donośnie kibice gospodarzy.

***

Tak kibice Legii Warszawa zareagowali na remis ze Śląskiem Wrocław

***

Na domiar złego niedzielnego spotkania nie dokończył Tomáš Pekhart. Rosły napastnik zaledwie dziesięć minut po zmianie stron z grymasem na twarzy opuszczał murawę, na której zastąpił go Maciej Rosołek.

Sprawa wyglądała poważnie, co mogło budzić obawy kibiców.

Po spotkaniu nie zabrakło zatem pytania do Gonçalo Feio o stan autora ośmiu bramek w tej edycji Ekstraklasy.

- Zarówno w meczu ze Śląskiem, jak i tydzień temu, zmiana Pekharta była spowodowana tym samym urazem. To będzie nawracać, więc nie chcemy ryzykować, by kontuzja wykluczyła go z gry, ale pragniemy mieć go do dyspozycji. Tomas daje nam bardzo dużo w ataku i obronie. Nie otrzymałem jeszcze raportu medycznego, lecz to sytuacja nam znana i wiemy, jak nią zarządzać - powiedział Portugalczyk.

Łączny bilans czeskiego zawodnika z tej kampanii to trzynaście bramek. Jego kontrakt wygasa pod koniec czerwca bieżącego roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?! Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy