Tomasz Kędziora z premierowym golem po dołączeniu do PAOK-u [WIDEO]

Tomasz Kędziora z premierowym golem po dołączeniu do PAOK-u [WIDEO] fot. FotoPyk
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info

Tomasz Kędziora w starciu PAOK-u z AO Ionikos wpisał się na listę strzelców. Dla Polaka był to pierwszy gol w nowych barwach.

Po ataku Rosji na Ukrainę defensor wrócił do Polski w ramach wypożyczenia. Do czerwca ubiegłego roku ponownie był on związany z Lechem Poznań.

Zimą nominalny prawy obrońcą postanowił poszukać więcej okazji do gry, a wybór padł na Grecję.

Tomasz Kędziora został wypożyczony na pół roku do PAOK-u i zanotował dopiero drugi występ.

28-latek po raz pierwszy wybiegł w podstawowym składzie, a jego zespół rozbił przed własną publicznością AO Ionikos aż 6:0.

Na listę strzelców wpisywali się Alaixys Romao (gol samobójczy) Giannis Konstantelias, Brandon Thomas, Andrija Živković, Tomasz Kędziora oraz Stefanos Tzimas. Dla dwóch ostatnich piłkarzy był to wyjątkowy wieczór.

Kędziora zanotował swoje premierowe trafienie po dołączeniu do PAOK-u, a Tzimas został najmłodszym autorem bramki w historii klubu. Miał 17 lat, miesiąc i 27 dni.

Wracając do reprezentanta biało-czerwonych, wykorzystał on centrę z rzutu wolnego i nogą wpakował piłkę do bramki.

Niewykluczone, że w ten sposób doświadczony zawodnik przybliżył się do udziału w marcowym zgrupowaniu, podczas którego na stanowisku selekcjonera naszej kadry zadebiutuje Fernando Santos.

[Trafienie Kędziory do obejrzenia od 5:31]


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dlatego Real Madryt zrezygnował z transferu Kaia Havertza Dlatego Real Madryt zrezygnował z transferu Kaia Havertza AC Milan rusza po rewelację LaLigi! Rozmowy rozpoczęte AC Milan rusza po rewelację LaLigi! Rozmowy rozpoczęte Mateo Kovačić dogadał się z nowym klubem! Hit na ostatniej prostej Mateo Kovačić dogadał się z nowym klubem! Hit na ostatniej prostej Karim Benzema zaprezentowany w nowym klubie! Tłumy oszalały [WIDEO] Karim Benzema zaprezentowany w nowym klubie! Tłumy oszalały [WIDEO] Manchester United ma pomysł na Masona Greenwooda Manchester United ma pomysł na Masona Greenwooda Liga Mistrzów: Wiemy, kto skomentuje wielki finał w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Wiemy, kto skomentuje wielki finał w Telewizji Polskiej Wyeliminowali z baraży Wisłę Kraków i... mogą grać na jej stadionie w Ekstraklasie Wyeliminowali z baraży Wisłę Kraków i... mogą grać na jej stadionie w Ekstraklasie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy