Tomasz Kędziora z premierowym golem po dołączeniu do PAOK-u [WIDEO]

Tomasz Kędziora z premierowym golem po dołączeniu do PAOK-u [WIDEO] fot. FotoPyk
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info

Tomasz Kędziora w starciu PAOK-u z AO Ionikos wpisał się na listę strzelców. Dla Polaka był to pierwszy gol w nowych barwach.

Po ataku Rosji na Ukrainę defensor wrócił do Polski w ramach wypożyczenia. Do czerwca ubiegłego roku ponownie był on związany z Lechem Poznań.

Zimą nominalny prawy obrońcą postanowił poszukać więcej okazji do gry, a wybór padł na Grecję.

Tomasz Kędziora został wypożyczony na pół roku do PAOK-u i zanotował dopiero drugi występ.

28-latek po raz pierwszy wybiegł w podstawowym składzie, a jego zespół rozbił przed własną publicznością AO Ionikos aż 6:0.

Na listę strzelców wpisywali się Alaixys Romao (gol samobójczy) Giannis Konstantelias, Brandon Thomas, Andrija Živković, Tomasz Kędziora oraz Stefanos Tzimas. Dla dwóch ostatnich piłkarzy był to wyjątkowy wieczór.

Kędziora zanotował swoje premierowe trafienie po dołączeniu do PAOK-u, a Tzimas został najmłodszym autorem bramki w historii klubu. Miał 17 lat, miesiąc i 27 dni.

Wracając do reprezentanta biało-czerwonych, wykorzystał on centrę z rzutu wolnego i nogą wpakował piłkę do bramki.

Niewykluczone, że w ten sposób doświadczony zawodnik przybliżył się do udziału w marcowym zgrupowaniu, podczas którego na stanowisku selekcjonera naszej kadry zadebiutuje Fernando Santos.

[Trafienie Kędziory do obejrzenia od 5:31]


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 50 milionów euro! Xabi Alonso walczy o wschodzącą gwiazdę z Bayernem Monachium 50 milionów euro! Xabi Alonso walczy o wschodzącą gwiazdę z Bayernem Monachium Legia Warszawa złowi nowego pomocnika w Championship?! Legia Warszawa złowi nowego pomocnika w Championship?! Wieczysta Kraków dopina transfer z klubu Ekstraklasy?! Wieczysta Kraków dopina transfer z klubu Ekstraklasy?! Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy