Tottenham Hotspur znalazł nowego pomocnika?!

Tottenham Hotspur znalazł nowego pomocnika?! fot. Silvi Photo / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fabrizio Romano

Tanguy Ndombele w każdej chwili może odejść do Paris Saint-Germain. Jeśli tak się stanie, Tottenham Hotspur ruszy zdecydowanie po Sofyana Amrabata z Fiorentiny - donosi Fabrizio Romano.

Francuski pomocnik nie należy do ulubieńców Antonio Conte, dlatego włoskie menedżer dał już „zielone światło” na przeprowadzkę tego zawodnika do Ligue 1.

Podczas gdy paryżanie intensywnie dążą do wypożyczenia 25-latka, „Koguty” pod koniec zeszłego tygodnia nawiązały pierwsze kontakty z Fiorentiną w sprawie pozyskania Sofyana Amrabata. Jak podaje Fabrizio Romano, to właśnie faworyt do zastąpienia Tanguya Ndombele.

Marokańczyk, przebywający w tej chwili na Pucharze Narodów Afryki, do „Violi” dołączył dwa lata temu za 20 milionów euro, lecz de facto występuje w niej od 18 miesięcy, gdyż po drodze zanotował wypożyczenie.

W poprzednim sezonie zgromadził 33 występy, a jak dotąd wybiegał na boiska 12 razy.

Fiorentina ma obszerną kadrę, szczególnie jeśli chodzi o środek pola, dlatego nie zamyka się na rozstanie.

Jak jednak podkreśla Romano, obecnie włoski klub jest skupiony na negocjacjach dotyczących odejścia Dušana Vlahovicia. W międzyczasie Tottenham Hotspur zamyka wypożyczenie Ndombele. Następnym krokiem będą rozmowy dotyczące przybycia Amrabata.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy