Tottenham podjął decyzję w sprawie Lo Celso

Tottenham podjął decyzję w sprawie Lo Celso fot. Tottenham
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Mundo Deportivo

Tottenham zamierza skorzystać z prawa do definitywnego wykupu Giovaniego Lo Celso po zakończeniu obecnych rozgrywek - uważa „Mundo Deportivo”.

Reprezentant Argentyny należał do jednych z najbardziej rozchwytywanych zawodników w trakcie ostatniego letniego okienka transferowego.

Spośród wszystkich zespołów zainteresowanych jego usługami najbardziej konkretni okazali się przedstawiciele Tottenhamu, którzy pozyskali piłkarza kreowanego na następcę Christiana Eriksena na zasadzie wypożyczenia z opcją definitywnego wykupu z Betisu.

Do tej pory środkowy pomocnik nie prezentował się jednak najlepiej i wystąpił w zaledwie jedenastu spotkaniach popularnych „Kogutów”, w których zdobył jednego gola.

Z tego też powodu w mediach zaczęły pojawiać się informacje mówiące o tym, że José Mourinho nie jest skory do kontynuowania współpracy z 23-latkiem i nie będzie go potrzebował w swoim zespole w przyszłym sezonie.

Inne zdanie na ten temat ma „Mundo Deportivo”, które uważa, że właściciele londyńskiego klubu zamierzają doprowadzić całą transakcję do końca i dokonają definitywnego wykupu Giovaniego Lo Celso po zakończeniu obecnych rozgrywek.

Łączna suma wydana na pozyskanie reprezentanta Argentyny przez Tottenham ma wynieść około 50 milionów euro (ok. 15 milionów euro za wypożyczenie i ok. 35 milionów euro za wykup).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy