Transfer Vadisa do Krasnodaru odwołany. Nowe wieści!

Transfer Vadisa do Krasnodaru odwołany. Nowe wieści!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Twitter

Wszystko wskazuje na to, że Vadis Odjidja-Ofoe nie trafi do Krasnodaru.

Jeszcze wczoraj wydawało się, że losy Belga są przesądzone. Ofensywny pomocnik wyjechał do Grazu, gdzie Rosjanie przebywają na obozie przygotowawczym. Tam miał ustalić ostatnie szczegóły umowy i prześć testy medyczne. Oferta zaakceptowana przez Legię opiewała na 3,5 miliona euro plus bonusy warte łącznie kolejne 2 miliony.

Na miejscu okazało się jednak, że na drodze do finalizacji transakcji istnieją rozbieżności. Mariusz Piekarski, kierujący całym transferem, napisał na Twitterze, że piłkarz wraca do Warszawy i na chwilę obecną nie zostanie zawodnikiem Krasnodaru. 

O przyczynach napisał na tym samym serwisie społecznościowym Krzysztof Stanowski. Zdaniem dziennikarza,  problemem okazały się przede wszystkim pieniądze dla menadżerów 28-latka, a konkretniej to, kto powinien je wypłacić i w jakim stopniu. 

Trudno wyrokować, czy cała sprawa jest przesądzona. Najnowsze wieści nie oznaczają także, że Vadis zostanie w Legii. Stanowski dodał bowiem, że jeszcze dziś do Warszawy może wpłynąć oferta z klubu grającego w jednej z pięciu czołowych lig w Europie.

Ciekawie informacje przedstawił także Maciej Kaliszuk (Przegląd Sportowy). Menadżer Odjidji-Ofoe przekazał mu, że transfer nie doszedł do skutku przez prezesa Legii, który rzekomo miał nie dotrzymać słowa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino Milik tuż-tuż przeprowadzki. Wstępne porozumienie klubów Milik tuż-tuż przeprowadzki. Wstępne porozumienie klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy