Transfermarkt: 10 najwyżej wycenianych Brazylijczyków do lat 21

Transfermarkt: 10 najwyżej wycenianych Brazylijczyków do lat 21 fot. Real Madryt
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Transfermarkt.de

Portal Transfermarkt.de opublikował listę najwyżej wycenianych przez siebie brazylijskich piłkarzy do 21. roku życia.

Zestawieniu przewodzą zawodnicy Realu Madryt - Vinícius Júnior oraz Rodrygo, przy których nazwiskach widnieje kwota 50 milionów euro. Na czwartej lokacie plasuje się kolejny piłkarz „Królewskich” - Reinier, którego madrytczycy pozyskali w trakcie zimowego okna transferowego z Flamengo.

W dziesiątce znalazło się dwóch Brazylijczyków występujących dalej w ojczyźnie - Gabriel Veron (Palmeiras) oraz Antony (São Paulo).

W przypadku tego drugiego wkrótce się to zmieni. O krok od zapewnienia sobie letniego transferu Antony’ego jest bowiem Ajax.

Najwyżej wyceniani Brazylijczycy U-21 według Tranbsfermarkt.de:

1. Vinicius Junior (Real Madryt) – 50 milionów euro;
2. Rodrygo (Real Madryt) – 50 milionów euro;
3. Gabriel Veron (Palmeiras) – 25 milionów euro;
4. Reinier (Real Madryt) – 25 milionów euro;
5. Joao Pedro (Watford) – 20 milionów euro;
6. Antony (Sao Paulo) – 20 milionów euro;
7. Gabriel Martinelli (Arsenal) – 18 milionów euro;
8. Tete (Szachtar Donieck) – 17 milionów euro;
9. Paulinho (Bayer) – 15 milionów euro;
10. Cunha (Hertha) – 15 milionów euro.Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Georginio Wijnaldum porozumiał się z nowym klubem?! Georginio Wijnaldum porozumiał się z nowym klubem?! Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy