Trwają prace nad transferem Perottiego. Kierunek: Turcja

Trwają prace nad transferem Perottiego. Kierunek: Turcja
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Nicolò Schira | Gianluca Di Marzio

Diego Perotti tego lata najprawdopodobniej opuści szeregi Romy. Argentyńczyk może zakotwiczyć w Fenerbahçe.

Na rok przed końcem umowy, celem „Wilków” jest sprzedaż skrzydłowego bądź rozgrywającego, przy jednoczesnym zaoszczędzeniu pieniędzy przeznaczonych na jego wynagrodzenie. 32-latek na Stadio Olimpico w okresie dwunastomiesięcznym zarabia sześć milionów euro brutto, zatem mówimy o sporej kwocie jak na realia panujące w Serie A.

Zważywszy na ten fakt, rzymianie od potencjalnego nabywcy nie wymagają zbyt wielkiego nakładu finansowego z tytułu kwoty transferowej. Mówi się, że Diego Perotti już teraz jest do wyjęcia za dwa, góra dwa i pól miliona euro, co należy traktować jako okazję.

Tę chce wykorzystać Fenerbahçe, które już rozmawia z przedstawicielami doświadczonego gracza. Jak podaje Nicolò Schira, pięciokrotny reprezentant Argentyny chciałby ugrać kontrakt ważny do 30 czerwca 2023 roku.

Prawonożny zawodnik do stolicy Włoch przybył w lutym 2016 roku na mocy wypożyczenia z Genoi. Następnie wykupiono go na stałe za dziewięć milionów euro. W trykocie Romy wystąpił on 138 razy, zaznaczając swoją obecność 32 golami i 26 asystami.

„Żółte kanarki” jednocześnie negocjują na Półwyspie Apenińskim z innym włoskim klubem. Chodzi o Udinese Calcio i angaż Stefano Okaki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Motor Lublin będzie zmuszony zmienić trenera?! Motor Lublin będzie zmuszony zmienić trenera?! Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rafa Lopes może wrócić do Polski Rafa Lopes może wrócić do Polski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy