Valencia po utalentowanego Holendra

Valencia po utalentowanego Holendra
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: De Telegraaf

Działacze Valencii są poważnie zainteresowani sprowadzeniem do Hiszpanii młodego zawodnika FC Twente Bilala Ould-Chikha.

Sztab szkoleniowy „Nietoperzy” jest pod wrażeniem umiejętności 17-letniego skrzydłowego, dlatego też włodarze klubu z Walencji zaprosili go do Hiszpanii, by tam na własne oczy przekonał się, jak wygląda stadion, ośrodki treningowe oraz możliwości klubu.

Kontrakt posiadającego marokańskie korzenie zawodnika z Twente wygasa w przyszłym roku. Obie strony nie mogą jednak dojść do porozumienia w sprawie nowej umowy i wobec problemów finansowych holenderskiego zespołu Bilal Ould-Chikh prawdopodobnie latem zmieni pracodawcę.

Młodzieżowy reprezentant „Oranje” zaliczył w tym sezonie 17 występów dla swojej drużyny we wszystkich rozgrywkach na poziomie seniorskim.

Nie tylko Valencia jest zainteresowana pozyskaniem tego gracza. W swoich szeregach chciałyby go mieć również Borussia Dortmund,  Benfica i FC Porto. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy