Villarreal wypożyczy Campbella?

Villarreal wypożyczy Campbella?
Redakcja
Redakcja
Źródło: AS

Villarreal CF chce wypożyczyć z Arsenalu Joela Campbella, który w Londynie odgrywa w tym sezonie marginalną rolę.

„Żółta Łódź Podwodna” to jednak nie jedyny hiszpański klub, który rozważa ściągnięcie do siebie reprezentanta Kostaryki. Również Real Sociedad jest zainteresowany takim ruchem transferowym. Wydaje się jednak, że to Villarreal jest bardziej zdecydowany na tę transakcję, ponieważ David Moyes, trener klubu z Kraju Basków, w oficjalnych wypowiedziach raczej unika składania jakichkolwiek deklaracji.

- Obserwujemy pewną liczbę graczy, ale jeszcze nic nie jest pewne – stwierdził szkocki szkoleniowiec. – Moja polityka jest taka, że nie wypowiadam się o graczach innych klubów – to brak szacunku.

Każde wypożyczenie zawodnika z Arsenalu musi być zatwierdzone przez  Arsène'a Wengera. Francuz natomiast przed zaakceptowaniem jakiejkolwiek propozycji chciałby przedłużyć kontrakt Campbella z „Kanonierami”, wygasający w styczniu 2016 roku.

22-latek prezentuje wszystkie cechy skrzydłowego – szybkość i dobre wyszkolenie techniczne – których potrzebuje Villarreal, aby znaleźć uzupełnienie dla Denisa Czeryszewa  po przeciwnej stronie boiska. Dlatego przeprowadzka Campbella na północno-wschodnie wybrzeże Hiszpanii wydaje się wielce prawdopodobna.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy