2024-10-23 20:00:50; Aktualizacja: 2 dni temu
Wiadomo, co z Piotrem Zielińskim i Łukaszem Łakomym. Składy na mecz Young Boys - Inter Mediolan w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Fot. Spada/LaPresse/SIPA USA/PressFocus

Poznaliśmy składy Young Boys i Interu Mediolan na starcie trzeciej kolejki Ligi Mistrzów. Co z Piotrem Zielińskim i Łukaszem Łakomym?

Środowe zmagania w Lidze Mistrzów obejmą spotkanie zespołów, w których na co dzień trenują polscy piłkarze. Mowa tu o rywalizacji szwajcarskiego Young Boys z mistrzem Włoch - Interem Mediolan.

Drużyna prowadzona przez Simone Inzaghiego w dwóch meczach zdobyła cztery punkty, najpierw bezbramkowo remisując z Manchesterem City, a następnie pokonując Crvenę zvezdę 4:0. Po zgrupowaniu reprezentacji Polski, w którego trakcie urazu doznał Piotr Zieliński, „Nerazzurri” zdecydowali się dać odpocząć pomocnikowi, nie powołując go na ostatni mecz z AS Romą. Dzisiaj jednak znalazł on miejsce w kadrze, lecz starcie rozpocznie na ławce rezerwowych.

Po drugiej stronie barykady, w ekipie YBB nieoczekiwanie szansę od pierwszej minuty otrzymał Łukasz Łakomy, który w obecnym sezonie rozegrał zaledwie 65 minut. Szwajcarzy w trwającej edycji rozgrywek przegrali 0:3 z Aston Villą oraz 0:5 z FC Barceloną, przez co okupują trzecią od końca lokatę w tabeli.