Widzew Łódź przetestuje młodego pomocnika Panathinaikosu [OFICJALNIE]

Widzew Łódź przetestuje młodego pomocnika Panathinaikosu [OFICJALNIE] fot. Sebastian Furmanek / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Widzew Łódź

Widzew Łódź poinformował, że testy przed potencjalnymi przenosinami do drużyny Janusza Niedźwiedzia przejdzie Ksawier Popiela. Środkowy pomocnik ostatnio reprezentował barwy Panathinaikosu.

Widzew Łódź spisuje się w rundzie wiosennej w kratkę i obecnie zajmuje w tabeli Ekstraklasy szóste miejsce. W klubie mają nadzieję, że przerwa reprezentacyjna pomoże trenerowi Januszowi Niedźwiedziowi ustabilizować sytuację w drużynie.

We wtorkowe popołudnie beniaminek rozpoczął mikrocykl treningowe. Za pośrednictwem oficjalnych mediów pojawiły się wieści, że w zajęciach udział weźmie Ksawier Popiela.

Środkowy pomocnik najpierw był testowany przez rezerwy Widzewa. Pozostawił po sobie dobre wrażenie, dlatego otrzymał możliwość pokazania się w ekipie Janusza Niedźwiedzia.

„Testy w pierwszej drużynie zacznie Ksawier Popiela. Urodzony w 2004 roku gracz to wychowanek Stali Rzeszów, który przez dwa ostatnie sezony reprezentował barwy greckiego Panathinaikosu. W klubie z Aten występował w krajowych rozgrywkach U-19, zanotował też dwa mecze w Lidze Młodzieżowej UEFA” - czytamy w oficjalnym komunikacie.

19-latek do tej pory nie zadebiutował w pierwszej drużynie Panathinaikosu.

Widzew Łódź kolejny mecz Ekstraklasy rozegra 2 kwietnia i wtedy zmierzy się na wyjeździe z Cracovią.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy