Wisła Kraków. Adrián Guľa komentuje zwycięstwo z Górnikiem Zabrze

Wisła Kraków. Adrián Guľa komentuje zwycięstwo z Górnikiem Zabrze fot. ikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wisła Kraków

Trener Wisły Kraków Adrián Guľa zabrał głos na temat postawy swoich podopiecznych w meczu z Górnikiem Zabrze.

W sobotnie popołudnie doszło do niezwykle ciekawej potyczki w Zabrzu. To właśnie tam miejscowy Górnik podejmował pogrążoną w kryzysie krakowską Wisłę.

Ekipa spod Wawelu nie była w stanie wygrać trzech kolejnych meczów, co powodowało pewien niepokój, jeśli chodzi o sytuację w ligowej tabeli.

Na szczęście zespół prowadzony przez Adriána Guľę zdołał przełamać złą passę. Spotkanie zakończyło się skromnym 1-0, a gola na wagę trzech punktów zdobył Michał Frydrych.

Po meczu radości z takiego obrotu spraw nie krył wspomniany słowacki szkoleniowiec.

- Oczywiście jestem zadowolony nie tylko z wyniku, ale również z tego, jak zespół funkcjonował. Cieszy też tak duże wsparcie naszych kibiców. Górnik to dobra drużyna, która wyróżnia się pewnością siebie. Tym bardziej jestem zadowolony z rezultatu. Zagraliśmy w innym ustawieniu, ale przyniosło to efekt. Dziękuję zawodnikom, że pokazali charakter - stwierdził.

Trener został też zapytany o przedwczesną zmianę Mateusza Młyńskiego.

- Mateusz dostał w mięsień, stąd zmiana. Wygląda jednak, że to tylko mocne stłuczenie. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku - dodał.

W kolejnej kolejce Wisła Kraków zmierzy się u siebie ze Śląskiem Wrocław.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy