Wisła Kraków. Adrián Guľa: Takie rzeczy się w piłce zdarzają...

Wisła Kraków. Adrián Guľa: Takie rzeczy się w piłce zdarzają... fot. Wisła Kraków
Źródło: Wisła Kraków

Trener Wisły Kraków Adrián Guľa wziął udział w konferencji prasowej po meczu z Piastem Gliwice (0-1).

Piątek był dniem, w którym rozgrywane były pierwsze mecze w ramach dziesiątej kolejki Ekstraklasy. Ciekawie zapowiadało się starcie, do którego doszło w Gliwicach.

To właśnie tam miejscowy Piast podejmował Wisłę Kraków. Lepsi okazali się ci pierwsi, którzy pokonali rywala 1-0, a bramkę na wagę trzech punktów zdobył Alberto Toril. Hiszpan wykorzystał duży błąd bramkarza gości Pawła Kieszka.

Po meczu na temat postawy swoich podopiecznych wypowiedział się trener „Białej Gwiazdy” Adrián Guľa.

- Nasza przegrana w dzisiejszym spotkaniu była nieszczęśliwa, bo znowu przegraliśmy po błędzie indywidualnym. Takie rzeczy w piłce się jednak zdarzają, a my dziś odczuliśmy to na własnej skórze - stwierdził.

Szkoleniowiec odniósł się także do wspomnianego błędu Kieszka.

- Jest to trudna sytuacja dla Pawła, jak i dla całej drużyny. Taki błąd popełnił też w pierwszej połowie bramkarz przeciwników, ale nam nie udało się tego wykorzystać. Z kolei rywal zachował zimną krew i ma trzy punkty - dodał.

Wisła Kraków plasuje się obecnie w ligowej tabeli na jedenastym miejscu z dorobkiem jedenastu punktów.