Wisła Kraków: Hyballa sprowadzi dobrze mu znanego napastnika?!

Wisła Kraków: Hyballa sprowadzi dobrze mu znanego napastnika?! fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: WP Sportowe Fakty

Na celowniku Wisły Kraków znalazł się Abdulrahman Taiwo, o czym donosi Piotr Koźmiński z "WP Sportowe Fakty"

Słaba postawa napastników ekipy spod Wawelu spowodowała, że działacze tego klubu rozglądają się za nowym napastnikiem. Na radarze miał znaleźć się Abdulrahman Taiwo.

Sylwetka Nigeryjczyka jest doskonale znana nie tylko obecnemu trenerowi Wisły Kraków, Peterowi Hyballi, z którym to miał okazję współpracować na Słowacji, ale również i skautom „Białej Gwiazdy”.

Wspomniany gracz był bowiem rekomendowany Wiśle latem 2019 roku. Wówczas to jednak do transferu nie doszło, pomimo negocjacji. Wtedy to na przeszkodzie stanęły kwestie finansowe.

Teraz sprawa 22-latka powinna być zdecydowanie prostsza. Tym bardziej że jego kontrakt z Dunajską Stredą obowiązuje jeszcze tylko przez rok.

Napastnik spędził ostatnie pół sezonu na wypożyczeniu w drużynie Zemplin Michalovce. Tam zanotował osiem występów, notując sześć goli i jedną asystę.

Zdaniem Piotra Koźmińskiego, poza Wisłą Kraków interesuje się nim jeszcze jeden polski klub.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gwiazda Major League Soccer oskarżona o grożenie i uderzenie bronią 16-latka. Klub wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Gwiazda Major League Soccer oskarżona o grożenie i uderzenie bronią 16-latka. Klub wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Borussia Dortmund negocjuje transfer pomocnika. Jest coraz bliżej pokonania konkurencji Borussia Dortmund negocjuje transfer pomocnika. Jest coraz bliżej pokonania konkurencji Legia Warszawa u progu kadrowej rewolucji. TRZECH zawodników na wylocie Legia Warszawa u progu kadrowej rewolucji. TRZECH zawodników na wylocie Jakub Słowik zmienia klub w Japonii. Sportowy awans Jakub Słowik zmienia klub w Japonii. Sportowy awans CIES: Najwyżej wyceniani piłkarze U-23 z topowych europejskich lig CIES: Najwyżej wyceniani piłkarze U-23 z topowych europejskich lig OFICJALNIE: Willy Caballero ponownie w Premier League. Awaryjny transfer OFICJALNIE: Willy Caballero ponownie w Premier League. Awaryjny transfer Jesús Jiménez znowu łączony z transferem wewnątrz Ekstraklasy. Kontrakt z Górnikiem Zabrze coraz bliżej końca Jesús Jiménez znowu łączony z transferem wewnątrz Ekstraklasy. Kontrakt z Górnikiem Zabrze coraz bliżej końca

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy