Wisła Kraków: Hyballa sprowadzi dobrze mu znanego napastnika?!

Wisła Kraków: Hyballa sprowadzi dobrze mu znanego napastnika?! fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: WP Sportowe Fakty

Na celowniku Wisły Kraków znalazł się Abdulrahman Taiwo, o czym donosi Piotr Koźmiński z "WP Sportowe Fakty"

Słaba postawa napastników ekipy spod Wawelu spowodowała, że działacze tego klubu rozglądają się za nowym napastnikiem. Na radarze miał znaleźć się Abdulrahman Taiwo.

Sylwetka Nigeryjczyka jest doskonale znana nie tylko obecnemu trenerowi Wisły Kraków, Peterowi Hyballi, z którym to miał okazję współpracować na Słowacji, ale również i skautom „Białej Gwiazdy”.

Wspomniany gracz był bowiem rekomendowany Wiśle latem 2019 roku. Wówczas to jednak do transferu nie doszło, pomimo negocjacji. Wtedy to na przeszkodzie stanęły kwestie finansowe.

Teraz sprawa 22-latka powinna być zdecydowanie prostsza. Tym bardziej że jego kontrakt z Dunajską Stredą obowiązuje jeszcze tylko przez rok.

Napastnik spędził ostatnie pół sezonu na wypożyczeniu w drużynie Zemplin Michalovce. Tam zanotował osiem występów, notując sześć goli i jedną asystę.

Zdaniem Piotra Koźmińskiego, poza Wisłą Kraków interesuje się nim jeszcze jeden polski klub.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Liga Mistrzów: Chelsea - Atlético Madryt ostatecznie w... Londynie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Chelsea - Atlético Madryt ostatecznie w... Londynie [OFICJALNIE] Haaland podziwia Lewandowskiego. „On jest szalony, po prostu szalony” Haaland podziwia Lewandowskiego. „On jest szalony, po prostu szalony” Dan Petrescu znów do wzięcia. Rumun zwolniony po 44 dniach [OFICJALNIE] Dan Petrescu znów do wzięcia. Rumun zwolniony po 44 dniach [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy