Wisła Kraków: Jakub Błaszczykowski komentuje zimowe ruchy kadrowe

Wisła Kraków: Jakub Błaszczykowski komentuje zimowe ruchy kadrowe fot. MaciejGillert / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Interia.pl

Właściciel, a zarazem zawodnik Wisły Kraków Jakub Błaszczykowski udzielił wywiadu portalowi Interia.pl, gdzie poruszył kilka istotnych kwestii.

Wisła Kraków zakończyła rundę jesienną na trzynastym miejscu i obecnie ma raptem pięć punktów przewagi nad Wartą Poznań. Jakby tego było mało, z drużyną pożegnali się też dwaj istotni zawodnicy Aschraf El Mahdioui oraz Yaw Yeboah.

W ich miejsce pojawili się nowi gracze, ale nie ma pewności, czy dadzą oni tak dużo jakości. Głos w sprawie postanowił zabrać właściciel i zawodnik 13-krotnego mistrza Polski Jakub Błaszczykowski. Udzielił on wywiadu portalowi Interia.pl.

- Co do transferów, to każdy z nich ma plusy i minusy. Oczywiście plusami są pozyskane za nie finanse, ale z drugiej strony, każdy z tych zawodników był wartością dodaną dla drużyny. Teraz trzeba zrobić wszystko, aby wypełnić lukę jak najszybciej. Drużyna piłkarska to żywy organizm - przyznał.

- Wierzę w to głęboko, że poradzimy sobie z tym, ale wiem, że to nie jest proste i łatwe. Dlatego podchodzę do tego dość spokojnie. Jeszcze dużo pracy przed nami. Mamy swoje plany i cele. Na ich realizację trzeba trochę czasu. Naprawdę bym chciał, aby gra i wyniki Wisły cieszyły - dodał.

Swój pierwszy mecz w rundzie wiosennej ekipa spod Wawelu rozegra 6 lutego. Wtedy to zmierzy się na wyjeździe z Rakowem Częstochowa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy