Wisła Kraków: Jakub Błaszczykowski przeszedł operację [OFICJALNIE]

Wisła Kraków: Jakub Błaszczykowski przeszedł operację [OFICJALNIE] fot. Jakub Błaszczykowski [Instagram]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wisła Kraków

Jakub Błaszczykowski przeszedł zabieg rekonstrukcji więzadeł krzyżowych, o czym poinformowała Wisła Kraków za pośrednictwem oficjalnych mediów.

We wrześniu 2021 roku Jakub Błaszczykowski doznał kontuzji zerwania więzadeł krzyżowych w kolanie, co według wielu zwiastowało nie tylko długą przerwę, ale też i zakończenie przygody z futbolem.

Były zawodnik między innymi Borussii Dortmund nie zamierzał się jednak poddawać i przez kilka miesięcy przechodził mozolną rehabilitację, która miała pozwolić mu na powrót do gry jeszcze przed zakończeniem tego sezonu.

Podobnego zdania był zresztą agent Kamila Grosickiego, Daniel Kaniewski, który stwierdził w rozmowie z TVP Sport, że byłego kapitana reprezentacji Polski zobaczymy w barwach Wisły Kraków w kwietniu.

Rzeczywistość jednak szybko zweryfikowała te zapowiedzi, a „Biała Gwiazda” wydała w tej sprawie specjalny komunikat, w którym poinformowano o operacji Błaszczykowskiego.

„Kapitan Białej Gwiazdy - Jakub Błaszczykowski - przeszedł w czwartek 17 marca zabieg rekonstrukcji więzadeł krzyżowych. Urazu tego pomocnik nabawił się we wrześniu ubiegłego roku podczas jednych z zajęć” - napisano.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy ponownie zobaczymy 36-latka na boiskach Ekstraklasy. Wisła nie pokusiła się nawet o podanie przybliżonej daty powrotu swojego właściciela, a zarazem jednego z liderów na boisku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań zatrzyma czołowego defensora? „Od tego zależy moja przyszłość” Lech Poznań zatrzyma czołowego defensora? „Od tego zależy moja przyszłość” Wisła Płock testuje byłego juniora Manchesteru United Wisła Płock testuje byłego juniora Manchesteru United Marko Dmitrović zrezygnował z gry w kadrze Serbii. Powodem... bramkarz Rakowa Częstochowa Marko Dmitrović zrezygnował z gry w kadrze Serbii. Powodem... bramkarz Rakowa Częstochowa FC Barcelona osiągnęła „pełne porozumienie” z nowym zawodnikiem. Żona piłkarza szuka mieszkania FC Barcelona osiągnęła „pełne porozumienie” z nowym zawodnikiem. Żona piłkarza szuka mieszkania Reprezentant Polski powinien trafić do Realu Sociedad? „Widziałbym go na tej pozycji” Reprezentant Polski powinien trafić do Realu Sociedad? „Widziałbym go na tej pozycji” OFICJALNIE: Marcin Kaczmarek zwolniony z Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Marcin Kaczmarek zwolniony z Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Wieczysta Kraków ma nowego trenera. Już dziś poprowadzi pierwszy trening OFICJALNIE: Wieczysta Kraków ma nowego trenera. Już dziś poprowadzi pierwszy trening

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy