Wisła Kraków: Jakub Błaszczykowski przeszedł operację [OFICJALNIE]

Wisła Kraków: Jakub Błaszczykowski przeszedł operację [OFICJALNIE] fot. Jakub Błaszczykowski [Instagram]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wisła Kraków

Jakub Błaszczykowski przeszedł zabieg rekonstrukcji więzadeł krzyżowych, o czym poinformowała Wisła Kraków za pośrednictwem oficjalnych mediów.

We wrześniu 2021 roku Jakub Błaszczykowski doznał kontuzji zerwania więzadeł krzyżowych w kolanie, co według wielu zwiastowało nie tylko długą przerwę, ale też i zakończenie przygody z futbolem.

Były zawodnik między innymi Borussii Dortmund nie zamierzał się jednak poddawać i przez kilka miesięcy przechodził mozolną rehabilitację, która miała pozwolić mu na powrót do gry jeszcze przed zakończeniem tego sezonu.

Podobnego zdania był zresztą agent Kamila Grosickiego, Daniel Kaniewski, który stwierdził w rozmowie z TVP Sport, że byłego kapitana reprezentacji Polski zobaczymy w barwach Wisły Kraków w kwietniu.

Rzeczywistość jednak szybko zweryfikowała te zapowiedzi, a „Biała Gwiazda” wydała w tej sprawie specjalny komunikat, w którym poinformowano o operacji Błaszczykowskiego.

„Kapitan Białej Gwiazdy - Jakub Błaszczykowski - przeszedł w czwartek 17 marca zabieg rekonstrukcji więzadeł krzyżowych. Urazu tego pomocnik nabawił się we wrześniu ubiegłego roku podczas jednych z zajęć” - napisano.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy ponownie zobaczymy 36-latka na boiskach Ekstraklasy. Wisła nie pokusiła się nawet o podanie przybliżonej daty powrotu swojego właściciela, a zarazem jednego z liderów na boisku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Xavi: To było haniebne Xavi: To było haniebne „Xavi quedate”. Kibice Realu Madryt zadrwili ze szkoleniowca FC Barcelony [WIDEO] „Xavi quedate”. Kibice Realu Madryt zadrwili ze szkoleniowca FC Barcelony [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy