Wisła Kraków: Kluczowe godziny dla przyszłości Josepha Colleya

Wisła Kraków: Kluczowe godziny dla przyszłości Josepha Colleya fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Norrköpings Tidningar

Joseph Colley jest o krok od opuszczenia Wisły Kraków. Transfer finalizuje IFK Norrköping - podaje „Norrköpings Tidningar”.

Szwed od 13 listopada 2022 roku nie pojawił się na boisku, dlatego „Biała Gwiazda” jest otwarta na rozstanie. Dotąd jednak klub brał pod uwagę jedynie sprzedaż.

Zważywszy na ten fakt, kiedy z ofertą kupna zgłosiła się FK Astana, Polacy byli gotowi przystać na propozycję. Wtedy „nie” powiedział sam zawodnik. To dało przewagę IFK Norrköping.

Szwedzi już wcześniej walczyli o podpis blisko 24-letniego środkowego obrońcy, lecz stronom trudno było wypracować konsensus.

Joseph Colley bardzo nalegał na powrót do ojczyzny i według najnowszych wieści bardzo możliwe, że dopnie on swego.

„Norrköpings Tidningar” informuje, że przedstawiciel Allsvenskan jest o krok od zamknięcia negocjacji w sprawie angażu piłkarza.

We wtorek w Szwecji zamyka się okno transferowe. To wtedy ma zostać potwierdzona przeprowadzka z udziałem byłego młodzieżowego reprezentanta „Trzech Koron”.

Jak to zwykle bywa w takich przypadkach, kluczowe będą jednak najbliższego godziny. To wtedy okaże się, czy operacja zostanie zamknięta.

Colley w przeszłości był związany z akademią Chelsea. Potem trafił do Chievo Verona, w którym przez dwa lata jednak nawet nie zadebiutował.

Po przyjeździe na Reymonta defensor zgromadził 23 występy.

IFK Norrköping to dwunasta siła szwedzkiej ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa: Historyczny wyczyn Dawida Drachala. Sięgnął czasów... Ernesta Wilimowskiego Raków Częstochowa: Historyczny wyczyn Dawida Drachala. Sięgnął czasów... Ernesta Wilimowskiego Mauricio Pochettino po porażce Chelsea z Aston Villą Mauricio Pochettino po porażce Chelsea z Aston Villą Bukayo Saka strollował Jamesa Maddisona, ale zemsta była słodka Bukayo Saka strollował Jamesa Maddisona, ale zemsta była słodka Mecz Ajax - Feyenoord przerwany. Gorszące sceny [WIDEO] Mecz Ajax - Feyenoord przerwany. Gorszące sceny [WIDEO] Legia Warszawa: Josué i Paweł Wszołek odpoczną. Wiadomo, kto kapitanem w meczu z Górnikiem Zabrze Legia Warszawa: Josué i Paweł Wszołek odpoczną. Wiadomo, kto kapitanem w meczu z Górnikiem Zabrze Raków Częstochowa: Letni nabytek mistrza Polski daje popis. Już hat-trick [WIDEO] Raków Częstochowa: Letni nabytek mistrza Polski daje popis. Już hat-trick [WIDEO] Cezary Kucharski podsumował dziennikarza. „Chwalił »Fryzjera«, a dziś deprecjonuje zwycięstwo Legii Warszawa” Cezary Kucharski podsumował dziennikarza. „Chwalił »Fryzjera«, a dziś deprecjonuje zwycięstwo Legii Warszawa”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy