Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji

Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji fot. Fotografo01 / Ipa/ Sipa/ PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Samuel Szczygielski [Meczyki.pl]

Wisła Kraków przeprowadzi w tym oknie hitowy transfer? Jak wynika z informacji podawanych przez Samuela Szczygielskiego z Meczyki.pl, na celownik trafił Billel Omrani.

Wisła Kraków w zimowym oknie pozyskała do tej pory dwóch zawodników, a są nimi Anton Czyczkan oraz Dejvi Bregu.

Na tym jednak pod Wawelem nie zamierzają poprzestawać, ponieważ cele są jeszcze inne. Najpierw pojawiły się wieści o pomyśle pozyskania Karola Dziedzica (Garbarnia Kraków), z kolei teraz Samuel Szczygielski z Meczyki.pl poinformował o zainteresowaniu usługami Billela Omraniego.

Ten 30-latek ostatnio był łączony z przeprowadzką do tajemniczego Ekstraklasy.

Prawdopodobnie jednak niewiele z tego wynikło, ponieważ na horyzoncie jawi się teraz „Biała Gwiazda”.

Nie jest tajemnicą, że atakujący dysponuje interesujący CV. Jego transfer do pierwszej ligi byłby zatem ogromnym zaskoczeniem, ale i wzmocnieniem drużyny Alberta Rude'ego.

Zdaniem Szczygielskiego sam zawodnik pozytywnie zapatruje się na ten pomysł. Na razie jednak nie ma pewności, że transakcja dojdzie do skutku.

Omrani to wychowanek Olympique'u Marsylia, z którą zdobył zresztą Puchar Francji. W swojej karierze grał też dla takich ekip jak CFR Cluj, FCSB oraz rumuński Petrolul.

Ostatnią z tych drużyn zostawił w styczniu tego roku, kiedy rozwiązał umowę.

Jednokrotny reprezentant Algierii ma na swoim koncie blisko 200 występów w lidze rumuńskiej, co przełożyło się na blisko 40 bramek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Sentymentalny „transfer” Lecha Poznań wykluczony. „Nie było żadnych takich rozmów” Sentymentalny „transfer” Lecha Poznań wykluczony. „Nie było żadnych takich rozmów” FC Barcelona gotowa na rozstanie z antybohaterem meczu z PSG?! „Nie jest już nietykalny” FC Barcelona gotowa na rozstanie z antybohaterem meczu z PSG?! „Nie jest już nietykalny” Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy