Wisła Kraków rozwiąże problemy z napastnikiem?! Możliwy wielki powrót

Wisła Kraków rozwiąże problemy z napastnikiem?! Możliwy wielki powrót fot. FotoPyK
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Wisła Kraków stara się o pozyskanie Zdenka Ondráška - udało się nam ustalić.

Jednym z głównych problemów krakowskiej Wisły w trwającym sezonie był brak bramkostrzelnego napastnika. To powodowało, że w wielu sytuacjach drużyna gubiła cenne punkty.

Władze ekipy zlokalizowanej przy Reymonta 22 mają nadzieje, że tym razem uda uniknąć się błędów i pod Wawel trafi bramkostrzelny atakujący. Może się nim okazać Zdeněk Ondrášek.

Jak udało nam się ustalić, "Biała Gwiazda" zabiega o tego zawodnika. Czech na razie reprezentuje barwy Viktorii Pilzno, ale wkrótce może to ulec zmianie.

32-latek spisywał się w ostatnich tygodniach przeciętnie i grywał stosunkowo niewiele. Wyjątkiem od reguły było starcie przeciwko FK Příbram, w którym strzelił jedną z bramek (3-3).

Niewykluczone, że działacze czeskiej ekipy zdecydują się pożegnać ze swoim zawodnikiem, ponieważ ten inkasuje sowity kontrakt. Wtedy to Wisła nie musiałaby płacić za niego kwoty odstępnego.

Wydaje się, że również i kontrakt napastnik byłby zdecydowanie mniejszy, niżeli ten, który otrzymał w Pilznie. Zawodnik miałby przenieść się nad Wisłę między innymi ze względu na kwestie rodzinne. Jego żona to Polka.

Transfer do Wisły byłby dla Ondráška powrotem do Polski oraz do "Białej Gwiazdy". To właśnie w barwach tej ekipy występował, zanim trafił do amerykańskiego FC Dallas.

Na boiskach Ekstraklasy Ondrášek ma łącznie 66 występów, a jego dorobek to 20 bramek oraz dziewięć asyst.

Kontrakt wiąże zawodnika z Viktorią Pilzno do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jack Grealish coraz bliżej transferu. Zostanie najdroższym Brytyjczykiem w historii piłki Jack Grealish coraz bliżej transferu. Zostanie najdroższym Brytyjczykiem w historii piłki Legia Warszawa finalizuje duży transfer. Jeszcze dziś testy medyczne Legia Warszawa finalizuje duży transfer. Jeszcze dziś testy medyczne EURO 2020: Jedenastka fazy grupowej według Petera Schmeichela. Zaskakująco znalazło się miejsce dla reprezentanta Polski EURO 2020: Jedenastka fazy grupowej według Petera Schmeichela. Zaskakująco znalazło się miejsce dla reprezentanta Polski Jak powiedział, tak zrobił. OFICJALNIE: Łukasz Piszczek wrócił do Polski Jak powiedział, tak zrobił. OFICJALNIE: Łukasz Piszczek wrócił do Polski Florentino Pérez: Nie czytałem listu Zidane'a, nie on go napisał Florentino Pérez: Nie czytałem listu Zidane'a, nie on go napisał Skandal w III lidze. PZPN zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Skandal w III lidze. PZPN zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągnięte Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągnięte

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy