Wisła Kraków sięgnie po sprawdzonego napastnika? Turgeman rozmawia z klubem!

Wisła Kraków sięgnie po sprawdzonego napastnika? Turgeman rozmawia z klubem! fot. Wisła Kraków
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Meczyki.pl

Alon Turgeman może ponownie reprezentować barwy Wisły Kraków. Przedstawiciele zespołu z województwa małopolskiego mają prowadzić rozmowy z zawodnikiem o ewentualnej wysokości pobieranego przez niego wynagrodzenia - poinformował Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl

Przedstawiciele „Białej Gwiazdy” zamierzają dokonać kilku istotnych zmian w kadrze pierwszej drużyny przed startem rundy wiosennej.

Te wiążą się przede wszystkim z rozstaniem z nieprzydatnymi piłkarzami, co miałoby dopiero wówczas otworzyć im drogę do zakontraktowania w ich miejsce nowych zawodników.

Niewykluczone, że jednym z nich będzie dobrze znany przy Reymonta - Alon Turgeman z Austrii Wiedeń.

Izraelczyk zaliczył całkiem udany półroczny pobyt w Wiśle Kraków w ubiegłym sezonie za sprawą sześciu strzelonych goli w dziewięciu rozegranych meczach.

29-latek miałby ich zapewne więcej na swoim koncie, gdyby nie zmagał się z problemami zdrowotnymi, które zniweczyły jego szansę na definitywną przeprowadzkę do ekipy z województwa małopolskiego przed startem trwających rozgrywek.

W efekcie Turgeman został zmuszony do powrotu do austriackiego zespołu, gdzie nie odgrywa żadnej istotnej roli, o czym świadczy fakt, że do tej pory udało mu się tylko trzykrotnie pojawić na boisku i raz wpisać na listę strzelców.

Z tego też powodu środkowy napastnik chętnie zmieniłby otoczenie i w optymistyczny sposób jest nastawiony do ponownego reprezentowania barwy „Białej Gwiazdy”.

Tomasz Włodarczyk uważa, że ta jest zainteresowana jego usługami i mogłaby go pozyskać nawet na zasadzie wolnego transferu, o ile ustaliłaby z piłkarzem warunki indywidualnego kontraktu.

29-latek chciałby inkasować w polskim klubie przynajmniej 25 tysięcy euro miesięcznie. Wisła Kraków nie jest skłonna spełnić jego oczekiwań i zaproponowała mu niższą sumę opiewająca na 18 tysięcy euro miesięcznie.

Izraelczyk zastanawia się obecnie nad otrzymaną ofertą i przygląda się także innym opcjom, ponieważ ma znajdować się w kręgu zainteresowań hiszpańskich drużyn występujących na zapleczu LaLigi.

Jeżeli Turgeman zaakceptowałby ostatecznie możliwość ponownego dołączenia do „Białej Gwiazdy”, to ta powinna najpierw zakończyć współpracę przynajmniej z Fatosem Bećirajem, aby zrobić miejsce w kadrze dla byłego gracza między innymi Hapoelu Hajfa, Maccabi Tel Awiw, Hapoelu Tel Awiw czy Maccabi Hajfa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy