Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi

Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Meczyki.pl

Wisła Kraków nawiązała kontakt z Mallorcą w celu wybadania możliwości pozyskania Alexa Alegríi - poinformował Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl w programie „Okno Transferowe”.

Przedstawiciele „Białej Gwiazdy” rozglądają się w dalszym ciągu za wzmocnieniem linii ataku zespołu prowadzonego przez Jerzego Brzęczka.

W ostatnich dniach pojawiły się w mediach nazwiska takich piłkarzy przymierzanych do krakowskiej drużyny, jak Guillermo Fernández, Ángel Rodado i Piotr Parzyszek.

A teraz Tomasz Włodarczyk przyznał w programie „Okno Transferowe”, że do grona graczy znajdujących się w orbicie zainteresowań ekipy z województwa małopolskiego dołączył Alex Alegría z Mallorki.

Wisła Kraków pozwoliła sobie nawet na wystosowanie oficjalnego zapytania o dostępność 29-letniego zawodnika, który spędził minione rozgrywki na wypożyczeniu w Burgos CF.

Środkowy napastnik pełnił funkcję zmiennika w klubie z zaplecza LaLigi. Łącznie wystąpił w jego barwach w 27 spotkaniach i... ani razu nie wpisał się na listę strzelców oraz nie zaliczył żadnej asysty.

Ostatnią bramkę na profesjonalnym poziomie udało mu się zdobyć w marcu 2021 roku. Wówczas przebywał na wypożyczeniu w Realu Saragossa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy