Wisła Kraków sprowadziła nowego środkowego obrońcę [OFICJALNIE]

Wisła Kraków sprowadziła nowego środkowego obrońcę [OFICJALNIE] fot. Wisła Kraków
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Wisła Kraków

Souleymane Kone został piłkarzem Wisły Kraków.

Kone podpisał krótkoterminową umowę do 30 czerwca 2021 roku, a trafił do Ekstraklasy z belgijskiej drugiej ligi.

24-letni środkowy obrońca tym samym wskakuje w miejsce Tima Halla, który rozwiązał kontrakt z Wisłą po zaledwie 11 dniach jego obowiązywania.

Kone współpracował już w przeszłości z Peterem Hyballą, trenerem Wisły, w Dunajskiej Stredzie, w której występował od zimy 2018 do lata 2019 roku na zasadzie wypożyczenia ze szwedzkiego Djurgarden.

Do drugoligowego belgijskiego Westerlo trafił w lipcu 2019 roku. Od stycznia 2020 roku pozostawał jednak poza składem, więc trudno w jego przypadku pisać o jakimkolwiek meczowym rytmie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy