Wisła Kraków: Yaw Yeboah sfrustrowany po zmianie w 12. minucie meczu

Wisła Kraków: Yaw Yeboah sfrustrowany po zmianie w 12. minucie meczu fot. Wisła Kraków
Sebastian Janus

Yaw Yeboah nie zaliczy spotkania z Jagiellonią Białystok do udanych. Zawodnik Wisły Kraków zszedł z boiska w 12. minucie spotkania i nie ukrywał ogromnej frustracji.

W ramach 15. kolejki Ekstraklasy Wisłę Kraków czekał wyjazd do Białegostoku i starcie z Jagiellonią. Uskrzydleni derbowym zwycięstwem Wiślacy liczyli na dobry mecz i wywiezienie trzech punktów.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo źle dla „Białej Gwiazdy”. Maciej Sadlok popełnił w 9. minucie ogromny błąd, który zaważył na dalszych losach drużyny. Jego niedokładne podanie w poprzek boiska przejął Tomáš Přikryl, który dzięki temu mógł wyjść na czystą pozycję do strzelenia bramki. Sytuację próbował ratować Michal Frydrych, ale jego spóźniony wślizg zakończył się czerwoną kartką, pokazaną przez sędziego Szymona Marciniaka.

Adrián Gul’a błyskawicznie zareagował na stratę zawodnika. Na plac gry wpuszczony został obrońca Serafin Szota, a zejść musiał z niego najlepszy strzelec drużyny, Yaw Yeboah. Ghańczyk nie ukrywał frustracji podyktowanej decyzją szkoleniowca. W nerwach kopnął nawet butelką wody, co z kolei nie spodobało się Gul’i, który udzielił swojemu zawodnikowi reprymendy i nakazał pójść do szatni.

Zachowanie Yeboaha może mieć wpływ na wcześniejsze informacje, dotyczące jego styczniowego transferu do Turcji (WIĘCEJ). Sobotnia sytuacja może przesądzić o tym, że 24-latka na wiosnę już w Wiśle Kraków nie zobaczymy.

„Biała Gwiazda” nie była w stanie skutecznie rywalizować z grającym w przewadze przeciwnikiem. Ostatecznie, Jagiellonia Białystok wygrała spotkanie na własnym boisku 3-1.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Leicester City dopięło swego! Błyskawiczny powrót do Premier League stał się faktem [OFICJALNIE] Leicester City dopięło swego! Błyskawiczny powrót do Premier League stał się faktem [OFICJALNIE] Albert Rudé nie powstrzymał emocji. Co za reakcja po bramce Wisły Kraków [WIDEO] Albert Rudé nie powstrzymał emocji. Co za reakcja po bramce Wisły Kraków [WIDEO] „Powinni zapakować go w karton z kokardką i wysłać”. Dziennikarz bez ogródek o piłkarzu FC Barcelony „Powinni zapakować go w karton z kokardką i wysłać”. Dziennikarz bez ogródek o piłkarzu FC Barcelony Liverpool wybrał nowego trenera. „Here we go!” Liverpool wybrał nowego trenera. „Here we go!” OFICJALNIE: Bartosz Białkowski odchodzi z klubu OFICJALNIE: Bartosz Białkowski odchodzi z klubu Jan Faberski z bramką dla Ajaksu Amsterdam U-18. Polak pomógł w zwycięstwie z Feyenoordem Rotterdam [WIDEO] Jan Faberski z bramką dla Ajaksu Amsterdam U-18. Polak pomógł w zwycięstwie z Feyenoordem Rotterdam [WIDEO] Dawid Szulczek nie dla tego klubu? „Nie ma żadnych rozmów” Dawid Szulczek nie dla tego klubu? „Nie ma żadnych rozmów”