Wisła Kraków zarejestrowała Jakuba Błaszczykowskiego

Wisła Kraków zarejestrowała Jakuba Błaszczykowskiego fot. MaciejGillert / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Maciej Kusina [Twitter]

Wisła Kraków zgłosiła 37-letniego Jakuba Błaszczykowskiego do udziału w rozgrywkach I ligi.

Doświadczony skrzydłowy powrócił do zespołu „Białej Gwiazdy” w lutym 2019 roku z zamiarem udzielenia klubowi wsparcia na każdej płaszczyźnie, by ten powrócił do grona ekip zamieszanych mocno w walkę o mistrzostwo Polski.

Były reprezentant Polski nie odniósł do tej pory sukcesu na tym polu, ponieważ Wisła Kraków rywalizuje obecnie na zapleczu Ekstraklasy jako spadkowicz i on sam czeka na powrót do rywalizacji od sierpnia 2021 roku.

Tak długi rozbrat z futbolem u Jakuba Błaszczykowskiego został spowodowany zerwanym więzadłem krzyżowym w kolanie.

Obecnie dużo na to wskazuje, że najgorsze chwile ma już za sobą i znajduje się na dobrej drodze do ponownego zagoszczenia na polskich boiskach.

Świadczy o tym informacja przekazana przez Macieja Kusinę o uprawnieniu byłego gracza Borussii Dortmund, Fiorentiny czy VfL Wolfsburg do udziału w rozgrywkach I ligi.

Wisła Kraków zajmuje w nich obecnie siódme miejsce i traci zaledwie punkt do strefy gwarantującej udział w barażach o awans do krajowej elity.

Błaszczykowski w trakcie swojego drugiego pobytu w „Białej Gwieździe” rozegrał 48 spotkań, w których zdobył szesnaście bramek i zanotował siedem asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Harry Kane powiedział „nie” gigantowi Harry Kane powiedział „nie” gigantowi Nenad Bjelica zainteresowany piłkarzem Rakowa Częstochowa Nenad Bjelica zainteresowany piłkarzem Rakowa Częstochowa „Klub Kokosa” w Lechii Gdańsk „Klub Kokosa” w Lechii Gdańsk Raków Częstochowa starał się o „prawdziwego kozaka” do linii ataku Raków Częstochowa starał się o „prawdziwego kozaka” do linii ataku Legia Warszawa ma na krótkiej liście piłkarza łączonego do tej pory z Lechem Poznań Legia Warszawa ma na krótkiej liście piłkarza łączonego do tej pory z Lechem Poznań Raków Częstochowa i Legia Warszawa zainteresowane gwiazdą ligowego rywala, ale transfer poza zasięgiem Raków Częstochowa i Legia Warszawa zainteresowane gwiazdą ligowego rywala, ale transfer poza zasięgiem Karim Benzema odchodzi z Realu Madryt [Gianluca Di Marzio] Karim Benzema odchodzi z Realu Madryt [Gianluca Di Marzio]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy