Wisła Płock: Torgil Øwre Gjertsen sprzedany [OFICJALNIE]

Wisła Płock: Torgil Øwre Gjertsen sprzedany [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Wisła Płock | Kristiansund BK

Torgil Øwre Gjertsen odszedł definitywnie z Wisły Płock, przenosząc się do Kristiansund BK.

29-latek został sprowadzony do Polski zimą 2020 roku i choć początkowo wszystko mu odpowiadało, kiedy rozgrywki zostały zawieszone przez wybuch pandemii koronawirusa, wpadł on w zakłopotanie. Jak tłumaczył, nie znał języka, nie mógł spotkać się narzeczoną, która była w ciąży, a w pewnej chwili został on zatrzymany przez policję.

Ostatecznie wszystko się unormowało. Norweg uzbierał łącznie 30 występów w ekipie „Nafciarzy”, które okrasił trzema trafieniami i dwoma asystami, ale na tym koniec.

Klub potwierdził sprzedaż prawoskrzydłowego. Wrócił on do dobrze mu znanego Kristiansund, z którego to właśnie przybył do naszego kraju.

Z nowym-starym pracodawcą Torgil Øwre Gjertsen podpisał umowę do 31 grudnia 2023 roku.

Pierwszą okazję do występu będzie on miał już 9 maja, gdy „Sowy” w startujących rozgrywkach ligowych zmierzą się z Molde.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy