Właściciele Wrexham zgodzili się na specjalne warunki dla Bena Fostera

2023-06-12 18:10:53; Aktualizacja: 1 rok temu
Właściciele Wrexham zgodzili się na specjalne warunki dla Bena Fostera Fot. Cosmin Iftode / Shutterstock.com
Piotr Trochimowicz
Piotr Trochimowicz Źródło: The Fellas Podcast

40-letni bramkarz Wrexham, Ben Foster, ujawnił szczegóły kontraktu, który niedawno przedłużył o kolejny sezon.

W wywiadzie dla „The Fellas Podcast” powiedział, że właściciele klubu, aktorzy Ryan Reynolds i Rob McElhenney, zgodzili się na szereg udogodnień.

- Musieli być wobec mnie elastyczni, jeśli chodzi o dni wolne. Jak powiedziałem wcześniej, mieszkam kilka godzin drogi od Wrexham. Więc jeśli jadę na trening samochodem, zajmuje to dwie godziny. Potem trenuję, a żeby wrócić do domu, muszę przejechać M6 przez Birmingham, co czasami może zająć trzy godziny – wyjaśnił Ben Foster.

- W ciągu sześciu tygodni, które tutaj spędziłem, władze klubu były dla mnie bardzo dobre. Byli tacy elastyczni, że dali mi dodatkowe dni wolne. Kiedy graliśmy w sobotę, dawali mi wolne w niedzielę i poniedziałek. Potem trenowałem we wtorek i wszyscy mieliśmy dzień odpoczynku w środę. Trenowałem tak naprawdę tylko trzy dni w tygodniu – dodał były bramkarz Watfordu.

Wrexham wywalczyło niedawno awans do League Two po 15 latach przerwy. Przyczynił się do tego także Ben Foster, broniąc rzut karny w decydującym spotkaniu z Notts County.

40-latek niespodziewanie dołączył do Wrexham w marcu bieżącego roku, przerywając sportową emeryturę. W przeszłości grał między innymi w Watfordzie i West Bromwich Albion.