Wolverhampton daje ponad 20 milionów funtów za środkowego obrońcę

Wolverhampton daje ponad 20 milionów funtów za środkowego obrońcę fot. charnsitr / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: The Telegraph

Nathan Collins znalazł się na celowniku Wolverhampton, które oferuje za niego ponad 20 milionów funtów - donosi „The Telegraph”.

Pomimo spadku Burnley na zaplecze Championship, przedstawiciele Premier League bardzo chętnie sięgają po zawodników tej ekipy. Do tej pory kluby na najwyższym szczeblu rozgrywkowym znaleźli już James Tarkowski (Everton) oraz Nick Pope (Newcastle United), a wkrótce w ich ślady może pójść także Nathan Collins.

Reprezentant Irlandii, który w lipcu 2021 roku przybył na Turf Moor ze Stoke City za 14 milionów euro (niecałe 12 milionów funtów), nie ma sobie nic do zarzucenie, bo zaliczył bardzo dobry okres. Przyszedł więc czas, by wykonać kolejny krok.

Ogromne zainteresowanie nim przejawia zatem Wolverhampton, które pozostaje w stałym kontakcie nie tylko z otoczeniem zawodnika, ale też i Burnley. Obie strony starają się wypracować odpowiednie rozwiązanie w kwestii samego transferu.

Według informacji podawanych przez „The Telegraph” w ciągu kilku najbliższych dni spadkowicz otrzyma ofertę rzędu 20,5 miliona funtów (ponad 24 miliony euro). Dziennikarze tej gazety twierdzą, że transakcja może zostać sfinalizowana jeszcze w tym tygodniu.

Poza „Wilkami” Collins znajdował się też na celowniku Manchesteru United, ale tu zabrakło konkretów.

Środkowy defensor rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 22 spotkania i w tym czasie był w stanie strzelić dwie bramki.

Ma ważny kontrakt do 30 czerwca 2025 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Te kluby wydały najwięcej na zimowych transferach w 2023 roku Te kluby wydały najwięcej na zimowych transferach w 2023 roku Philippe Coutinho z szansą na ucieczkę z Aston Villi. Oferta w przygotowaniu Philippe Coutinho z szansą na ucieczkę z Aston Villi. Oferta w przygotowaniu FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy