Wrócił, aby odejść. Wolverhampton prowadzi rozmowy w sprawie transferu Cutrone

Wrócił, aby odejść. Wolverhampton prowadzi rozmowy w sprawie transferu Cutrone fot. Wolverhampton Wanderers
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fabrizio Romano

Wolverhampton Wanderers dąży do rozstania z Patrickiem Cutrone, którego dopiero co odwołano z wypożyczenia do Fiorentiny. Napastnikiem interesuje się Udinese Calcio - podaje Fabrizio Romano.

23-latek nie radził sobie najlepiej w tym sezonie na włoskich boiskach, ale mimo to Anglicy zdecydowali się skrócić jego wypożyczenie. Tym sposobem siódmego stycznia Włoch opuścił „Violę” i dołączył do „Wilków”.

Nuno Espírito Santo liczył, że Patrick Cutrone rozwiąże jego problemy z obsadą pozycji środkowego napastnika. Portugalczyk dał mu nawet szansę w czterech spotkaniach, ale teraz trwają prace nad zakończeniem współpracy.

Wypożyczenie Williana José sprawiło, że wspomniany zawodnik przestał być potrzebny. W związku z tym przedstawiciel Premier League chce ponownie odesłać go do ojczyzny.

O jednokrotnego reprezentanta „Azzurrich” zaczęły zabiegać Benevento Calcio oraz Parma, ale jak donosi Fabrizio Romano, najkonkretniejsze jest obecnie Udinese Calcio. „Zebry” rozpoczęły już bowiem rozmowy w sprawie pozyskania atakującego.

Cutrone na Wyspy Brytyjskie przybył za ponad 20 milionów euro. Oczekiwania były wysokie, wszak mówimy o niezwykle utalentowanym graczu, ale trzeba otwarcie powiedzieć, że w barwach Wolverhampton Wanderers zupełnie się nie sprawdził. Niebawem może otrzymać kolejną szansę na odbudowanie dyspozycji w dobrze znanym mu środowisku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy