Wyrównany transferowy rekord. OFICJALNIE: Ganago w Lens

Wyrównany transferowy rekord. OFICJALNIE: Ganago w Lens
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: RC Lens

RC Lens poinformował o pozyskaniu Ignatiusa Ganago.

Dobra postawa Lens na zapleczu francuskiej Ekstraklasy doprowadziła do tego, że wspomniany zespół wywalczył sobie awans na najwyższy szczebel rozgrywkowy. Teraz z kolei władze szukają wzmocnień.

Mają nadzieję, że jednym z nich będzie nowo pozyskany Ignatius Ganago.

21-latek przenosi się do beniaminka z Nicei na zasadzie transferu definitywnego. Z nową drużyną podpisał kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2024 roku.

Transakcja pochłonęła sześć milionów euro. Jest to tym samym wyrównanie rekordu transferowego Lens z sezonu 2006/2007, kiedy to taką samą kwotę zapłacono za Sidi Keitę.

Jeśli chodzi o Ganago, jego atutem jest uniwersalność. Najlepiej czuje się na środku ataku, jednak w razie potrzeby może występować też na obu skrzydłach.

Kameruńczyk zanotował w minionych rozgrywkach 29 występów. Jego dorobek to cztery gole i jedna asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy