Wyrównany transferowy rekord. OFICJALNIE: Ganago w Lens

Wyrównany transferowy rekord. OFICJALNIE: Ganago w Lens
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: RC Lens

RC Lens poinformował o pozyskaniu Ignatiusa Ganago.

Dobra postawa Lens na zapleczu francuskiej Ekstraklasy doprowadziła do tego, że wspomniany zespół wywalczył sobie awans na najwyższy szczebel rozgrywkowy. Teraz z kolei władze szukają wzmocnień.

Mają nadzieję, że jednym z nich będzie nowo pozyskany Ignatius Ganago.

21-latek przenosi się do beniaminka z Nicei na zasadzie transferu definitywnego. Z nową drużyną podpisał kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2024 roku.

Transakcja pochłonęła sześć milionów euro. Jest to tym samym wyrównanie rekordu transferowego Lens z sezonu 2006/2007, kiedy to taką samą kwotę zapłacono za Sidi Keitę.

Jeśli chodzi o Ganago, jego atutem jest uniwersalność. Najlepiej czuje się na środku ataku, jednak w razie potrzeby może występować też na obu skrzydłach.

Kameruńczyk zanotował w minionych rozgrywkach 29 występów. Jego dorobek to cztery gole i jedna asysta.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje! Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy