Z Ajaksu do Bayernu. OFICJALNIE: Nicolas Kühn w rezerwach niemieckiego klubu

Z Ajaksu do Bayernu. OFICJALNIE: Nicolas Kühn w rezerwach niemieckiego klubu
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Bayern Monachium

Bayern Monachium poinformował o sfinalizowaniu przeprowadzki Nicolasa Kühna, który w najbliższym czasie ma wzmocnić drużynę rezerw bawarskiej ekipy.

20-latek od stycznia 2018 roku jest piłkarzem Ajaksu U-21, a w obecnym sezonie udało mu się strzelić trzy gole i zanotował dwie asysty w 17 rozegranych spotkaniach. Pomimo tego amsterdamczycy przystali na propozycję Bayernu Monachium, który postanowił wypożyczyć go do 30 czerwca.

W związku z tym obiecujący skrzydłowy, który w 2019 roku otrzymał Złoty Medal Fritza Waltera (nagroda przyznawana dla najwybitniejszych młodych niemiecki piłkarzy), ponownie trafił pod skrzydła Sebastiana Hoeneßa, z którym współpracował przez sezon w RB Lipsk.

Umowa czterokrotnego reprezentanta Niemiec do lat 20, co podkreślono w oficjalnym komunikacie, wygasa 30 czerwca 2021 roku. Być może zatem Kühn będzie mógł przedłużyć swój pobyt w „Gwieździe Południa”, gdzie przez najbliższe pół roku ma on występować w drużynie rezerw. Biorąc jednak pod uwagę skalę jego talentu, sporo w tej kwestii może się jeszcze zmienić.


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy