Z Ajaksu do Bayernu. OFICJALNIE: Nicolas Kühn w rezerwach niemieckiego klubu

Z Ajaksu do Bayernu. OFICJALNIE: Nicolas Kühn w rezerwach niemieckiego klubu
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Bayern Monachium

Bayern Monachium poinformował o sfinalizowaniu przeprowadzki Nicolasa Kühna, który w najbliższym czasie ma wzmocnić drużynę rezerw bawarskiej ekipy.

20-latek od stycznia 2018 roku jest piłkarzem Ajaksu U-21, a w obecnym sezonie udało mu się strzelić trzy gole i zanotował dwie asysty w 17 rozegranych spotkaniach. Pomimo tego amsterdamczycy przystali na propozycję Bayernu Monachium, który postanowił wypożyczyć go do 30 czerwca.

W związku z tym obiecujący skrzydłowy, który w 2019 roku otrzymał Złoty Medal Fritza Waltera (nagroda przyznawana dla najwybitniejszych młodych niemiecki piłkarzy), ponownie trafił pod skrzydła Sebastiana Hoeneßa, z którym współpracował przez sezon w RB Lipsk.

Umowa czterokrotnego reprezentanta Niemiec do lat 20, co podkreślono w oficjalnym komunikacie, wygasa 30 czerwca 2021 roku. Być może zatem Kühn będzie mógł przedłużyć swój pobyt w „Gwieździe Południa”, gdzie przez najbliższe pół roku ma on występować w drużynie rezerw. Biorąc jednak pod uwagę skalę jego talentu, sporo w tej kwestii może się jeszcze zmienić.


Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy