Z Lecha do Anglii? „Polska liga robi się dla niego za ciasna”

Z Lecha do Anglii? „Polska liga robi się dla niego za ciasna”
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: LechTV, Przegląd Sportowy, Łączy Nas Piłka

Tamás Kádár ma oferty z Premier League i Championship.

Reprezentant Węgier dobrze spisywał się na EURO 2016, dlatego wkrótce Lech na poważnie będzie musiał przemyśleć możliwość jego sprzedaży. Pogodzony z odejściem obrońcy zdaje się być wiceprezes "Kolejorza", Piotr Rutkowski.

- To naturalna kolej rzeczy, Karol Linetty i Tamás Kádár załapali się do kadry na EURO. Do tego Tamás bardzo dobrze wyglądał, ma za sobą bardzo udane mistrzostwa. Oni też chcą iść dalej. Na pewno na to zasłużyli i są gotowi - powiedział w rozmowie z "LechTV".

- Jeżeli zawodnik się wyróżnia, to pewne rzeczy trzeba zaakceptować. Polska liga robi się dla Kádára za ciasna.

Piłkarz mogący z powodzeniem grać w środku i na lewej stronie obrony jest obserwowany przez angielskie kluby. O defensora pytał beniaminek Premier League, Burnley, a zainteresowanie wyraża także Newcastle. Sam zawodnik w wywiadzie dla "Łączy Nas Piłka" przyznał, że zżył się z klubem, miastem i kibicami w Poznaniu i nie ma nic przeciwko pozostaniu, ale jednocześnie myśli o wykonaniu kroku naprzód w swojej karierze.

26-latek trafił do Poznania w 2014 roku. Przez dwa sezony rozegrał łącznie 56 spotkań w koszulce "Kolejorza".

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy