Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?!

Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Maciej Siemiątkowski | Canal+Sport

Na celowniku Legii Warszawa znalazł się Nika Kwekweskiri, o czym informuje Maciej Siemiątkowski z „Canal+Sport".

Sezon Ekstraklasy powoli się kończy. Coraz więcej jest przesłane ku temu, że po tytuł ponownie sięgnie warszawska Legia. Na cztery kolejki przed końcem zespół prowadzony przez Czesława Michniewicza ma sześć punktów przewagi nad drugą Pogonią Szczecin.

Wydaje się zatem, że stołeczny zespół powoli może planować letnie okno transferowe. To będzie niezwykle ważne, ponieważ celem jest awans do fazy grupowej europejskich pucharów.

Aby jednak udało się te zamiary zrealizować, potrzebne są wzmocnienia. Jedną z newralgicznych pozycji na boisku jest środek pola. Z tego powodu Legia może sięgnąć po piłkarza ligowego rywala.

Tak przynajmniej twierdzi Maciej Siemiątkowski z „Canal+Sport”. Jego zdaniem lider Ekstraklasy przemierza się do sprowadzenia na Łazienkowską Niki Kwekweskiriego z Lecha Poznań.

Umowa 28-letniego zawodnika z obecnym klubem obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku. „Kolejorz” ma jednak zagwarantowaną opcję przedłużenia kontraktu o kolejne dwa sezony.

Jeśli do transakcji rzeczywiście dojdzie, będzie to kolejny ruch między Legią a Lechem, który miał miejsce w ostatnich latach. Wcześniej z Poznania do Warszawy trafiali między innymi Bartosz Bereszyński oraz Kasper Hämäläinen.

Kwekweskiri trafił do stolicy Wielkopolski z Tobyła Kostanaja zimą tego roku. Od tamtej pory rozegrał dla „Kolejorza” dziewięć spotkań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy